top of page
  • Writer's pictureEller

Wirkhausi-konkursi tulemused

21.-23. oktoobril 2022 toimus Tartu Valla Muusikakoolis D. O. Wirkhausile pühendatud puhk- ja löökpillimängijate konkurss. Meie õppurid olid väga tublid ning saavutasid järgmisi tulemusi.


I koht ja grand prix

Mirjam Vassila (flööt), õp. Anneli Kuusk, km Külliki Seepter

Tristan Pruunsild (klarnet), õp. Tõnu Kalm, km Ieva Kostanda

Aksel Ain Agan (löökpillid), õp. Heigo Rosin, km Ieva Kostanda

Artur Joonatan Saumets (tuuba), õp. Priit Sonn, Madis Vilgats, km Jaan Kapp


I koht

Kirke Maran (löökpillid), õp. Heigo Rosin, km Ieva Kostanda

Paul Eensaar (löökpillid), õp. Heigo Rosin, km Ieva Kostanda

Helga Aints (löökpillid), õp. Heigo Rosin, km Ieva Kostanda

Minna Emilia Vürst (flööt) õp. Heili Mägi, Heili Rosin-Leivategija, km Ieva Kostanda

Grete Gabriela Gomez (flööt) õp. Heili Mägi, Heili Rosin-Leivategija, km Ieva Kostanda

Alfred Vürst (trompet), Räpina Muusikakool / Heino Elleri Muusikakooli tulevikumuusikute arenguprogramm, õp. Priit Sonn, km Jaan Kapp

Aksel Vürst (klarnet), õp. Tõnu Kalm, km Ieva Kostanda

Hendrik Joosep Sepp (tromboon) õp. Priit Sonn, Toomas Vana, km Tanel Joamets/Ieva Kostanda

Loore Metsoja (trompet), õp. Priit Sonn, km Jaan Kapp

Lisete Jürgenson (oboe), õp. Anna Šulitšenko, km Ieva Kostanda

Damian Mängli (saksofon), õp. Rene Laur, km Ieva Kostanda

Juhan Ivask (saksofon) Nõo Muusikakool / Heino Elleri Muusikakooli tulevikumuusikute arenguprogramm, õp. Elle Fuchs / Rene Laur, km Olena Syzonova

Laura-Lotte Ivandi (saksofon), õp. Rene Laur, km Ieva Kostanda

Juhan Kruus (metsasarv), õp. Kaido Otsing, km Ieva Kostanda


II koht

Timmo Tomingas (klarnet), õp. Tõnu Kalm, km Ieva Kostanda

Jakob Saks (klarnet), õp. Tõnu Kalm, km Ieva Kostanda

Mark Brovarets (klarnet), õp. Tõnu Kalm, km Ieva Kostanda

Kristjan Lemsalu (trompet), õp. Priit Sonn, km. Jaan Kapp

Mariann Matteus (tromboon), õp. Priit Sonn, Toomas Vana, km Jaan Kapp

Heleene Anton (flööt) Võru Muusikakool / Heino Elleri Muusikakooli tulevikumuusikute arenguprogramm õp. Teele Masing / õp. Heili Mägi, Heili Rosin-Leivategija, km Ieva Kostanda

Mirtel Toome (saksofon), õp. Rene Laur, km Ieva Kostanda

Juhan Kruus (metsasarv), õp. Kaido Otsing, km Ieva Kostanda

Saskia Lee Hainsoo (metsasarv), õp. Kaido Otsing, km Ieva Kostanda


III koht

Eleonora Laas (flööt) Elva Muusikakool / Heino Elleri Muusikakooli tulevikumuusikute arenguprogramm õp. Pille-Riin Kuperjanov / õp. Heili Mägi, Heili Rosin-Leivategija, km Ieva Kostanda

Oskar Joamets (löökpillid), õp. Heigo Rosin, km Ieva Kostanda

Ats Altroff (löökpillid), õp. Heigo Rosin, km Ieva Kostanda

Otto Conrad Kippasto (madalad vaskpilllid), õp. Priit Sonn, km Jaan Kapp

Joonatan Valk (saksofon), õp. Rene Laur, km Ieva Kostanda

Mia Grete Kärsin (saksofon), õp. Rene Laur, km Ieva Kostanda


Diplom

Mervi Männik (löökpillid), õp. Heigo Rosin, km Ieva Kostanda

Eerik Aasa (löökpillid), õp. Heigo Rosin, km Ieva Kostanda

Lisete Merilo (klarnet), õp. Tõnu Kalm, km Ieva Kostanda


440 views

Comments


bottom of page