Töötajate & õpetajate kontaktid

JUHTKOND

Direktor


Kadri Leivategija tel 742 3767 kadri.leivategija@tmk.ee




Direktori abi-personalitöötaja


Maire Saar tel 742 3705, 566 43897 maire.saar@tmk.ee




Haldusjuht


Peeter Illak peeter.illak@tmk.ee





TUGIÜKSUSED

Õppejuht


Ain Tarro tel 742 3384; 5560 9850 ain.tarro@tmk.ee




Õppekorralduse spetsialist


Piret Hendrikson tel 742 3705, 580 53775 piret.hendrikson@tmk.ee




Projektijuht


Karin-Liis Haljaste karin-liis.haljaste@tmk.ee




Kontserdid


KOOLISISESED KONTSERDID Lilyan Kaiv 742 3705 lilyan.kaiv@tmk.ee VÄLJASTPOOLT TULEVAD KONTSERDID Taimi Sild tel 51 67 558 taimi.sild@tmk.ee




Korraldus- ja kommunikatsioonijuht


Taimi Sild tel 51 67 558 taimi.sild@tmk.ee




Haridustehnoloog


Renee Trei tel 5830 9125 renee.trei@tmk.ee




IT juht ja Elleri loomelabori juhataja


Jürgen Tina tel 5646 0475 jurgen.tina@tmk.ee




Raamatukogu


Raamatukogust lähemalt tel 742 3705 raamatukogu@tmk.ee Sirje Olesk sirje.olesk@tmk.ee Janika Vaniko - raamatukoguhoidja, arhivaar janika.vaniko@tmk.ee




Helitehnik, stuudio juhataja


Kaarel Kuusk kaarel.kuusk@tmk.ee




Helirežissöör, orelimeister


Urmas Taniloo urmas.taniloo@tmk.ee




Klaverite hooldusmeister


Veli Sarv tel 566 18 911




Pearaamatupidaja


Vaike Mustkikkas tel 744 2232 vaike.mustkikkas@tmk.ee




Haldusspetsialist


Enn Rossi enn.rossi@tmk.ee




Kinnisvara hooldaja


Aivar Kuusemets




Puhastusteenindaja


Maire Allik Maarika Mäesepp Aime Siska Agnes Säesk




Valvur-riidehoidja


Varju Nurk Heli Raudnagel Merike Räni




Kontaktisik korruptsiooniennetusega seotud küsimustes Haridus- ja Teadusministeeriumis


Hille Voolaid hille.voolaid@hm.ee




Õppetöö arendusjuht


Virge Prank-Vijard virge.prank-vijard@tmk.ee





OSAKONNAD

Klaver, orel


Pille Taniloo, osakonna juhataja pille.taniloo@tmk.ee Kõik osakonna õpetajad Osakonnast lähemalt




Keelpillid


Kristel Eeroja-Põldoja, osakonna juhataja kristel.eeroja@tmk.ee Kõik osakonna õpetajad Osakonnast lähemalt




Puhkpillid, löökpillid


Tõnu Kalm, osakonna juhataja tonu.kalm@tmk.ee Kõik osakonna õpetajad Osakonnast lähemalt




Kooridirigeerimine


Lilyan Kaiv lilyan.kaiv@tmk.ee Kõik osakonna õpetajad Osakonnast lähemalt




Klassikaline laul


Viviane Kallaste, osakonna juhataja viviane.kallaste@tmk.ee Kõik osakonna õpetajad Osakonnast lähemalt




Akordion, kannel, klassikaline kitarr


Ruth Kuhi, osakonna juhataja ruth.kuhi@tmk.ee Kõik osakonna õpetajad Osakonnast lähemalt




Kompositsioon, muusikateooria


Katrin Aller , osakonna juhataja katrin.aller@tmk.ee Kõik osakonna õpetajad Osakonnast lähemalt




Rütmimuusika


Mariell Piispea, osakonna koordinaator mariell.piispea@tmk.ee Kõik osakonna õpetajad Osakonnast lähemalt




Pärimusmuusika


Arno Tamm, osakonna juhataja arno.tamm@tmk.ee Kõik osakonna õpetajad Osakonnast lähemalt




Üldklaver


Anu Russak, osakonna juhataja anu.russak@tmk.ee Kõik osakonna õpetajad




Kooristuudio


Külli Lokko kylli.lokko@tmk.ee Kooristuudiost lähemalt





Kontakteerumiseks palun täida  vorm

Lossi 15, 51003 Tartu

Tel: 7 423 705, 580 53775

kool@tmk.ee

  • White Facebook Icon
  • White Vimeo Icon
  • White Instagram Icon
  • Facebook
  • Instagram
  • Vimeo