Direktor
Kadri Leivategija tel 7423767 kadri.leivategija@tmk.ee


Direktori abi - personalitöötaja
Maire Saar tel 7423705 maire.saar@tmk.ee


Haldusjuht
Peeter Illak tel 7423384 peeter.illak@tmk.ee

 
 

Ülle Laas - Haridus- ja Teadusministeeriumi esindaja, Haridus- ja Teadusministeeriumi kutse- ja täiskasvanuhariduse osakonna peaekspert.

Kontakt: ulle.laas@hm.ee

Marleen Viidul - Tartu Linnavalitsuse esindaja, Tartu Linnavalitsuse kultuuriosakonna juhataja. Kontakt: Marleen.Viidul@raad.tartu.ee

Jane Väli - Eesti Töötukassa esindaja, Eesti Töötukassa Tartumaa osakonna juhataja.

Kontakt: jane.vali@tootukassa.ee   

Peep Lassmann - Eesti Muusikanõukogu esindaja, Eesti Muusikanõukogu juhatuse liige, Eesti Klaveriõpetajate Ühingu liige, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia rektor.

Kontakt: peep@ema.edu.ee  

Henry-David Varema - Eesti Muusikanõukogu esindaja, Eesti Interpreetide Liidu liige, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia keelpilliosakonna dotsent.

Kontakt: henryvarema@hotmail.com

Toomas Peterson - Eesti Teatriliidu esindaja, SA Teater Vanemuine juht.

Kontakt: toomas@vanemuine.ee

Margus Pärtlas, esimees - Rahvusvahelise Eduard Tubina Ühingu esindaja,  Rahvusvahelise Eduard Tubina Ühingu juhatuse liige, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia teadusprorektor. Kontakt: margus@ema.edu.ee

 

Tiia Parmo - Eesti Muusikakoolilde Liidu esindaja, Eesti Muusikakoolide Liidu juhatuse liige, Valga Muusikakooli direktor.

Kontakt: tiia.parmo@valgamuusikakool.ee

 

 

Kadri Leivategija, direktor

Ain Tarro, õppejuht

Virge Prank-Vijard, õppetöö arendusjuht, üldainete osakonna juhataja

Piret Hendrikson, õppekorralduse spetsialist

Pille Taniloo, klaveriosakonna juhataja

Kristel Eeroja-Põldoja, keelpilliosakonna juhataja

Tõnu Kalm, puhk- ja löökpilliosakonna juhataja

Katrin Aller, kompositsiooni- ja muusikateooriaosakonna juhataja

Viviane Kallaste, lauluosakonna juhataja

Lilyan Kaiv, kooridirigeerimise osakonna juhataja

Ruth Kuhi, akordion/kitarr/kannel osakonna juhataja

Mariell Piispea, rütmimuusika osakonna koordinaator

Anu Russak, üldklaveri osakonna juhataja

 

Karmen Vilberg, õpilaskonna esindaja

Astrid Vakker, töötajate usaldusisik 

Lossi 15, 51003 Tartu

Tel: 7 423 705, 580 53775

kool@tmk.ee

  • White Facebook Icon
  • White Vimeo Icon
  • White Instagram Icon
  • Facebook
  • Instagram
  • Vimeo