Mari Ellen Lutsar alustab mängimist Pillifondi tšellol
- Eller

- 5 hours ago
- 1 min read
Heino Elleri Muusikakooli tšelloõpilane Mari Ellen Lutsar sai järgmiseks kolmeks aastaks kasutusõiguse meister François Fourrier Nicolase 1798. aastal valminud hinnalisele tšellole.
Tšello andis Mari Ellenile üle Leho Karin, kelle sõnul on oluline, et just oma muusikutee alguses olev noor talent saaks mängida väärikal ja inspireerival pillil. Leho Karin lummas publikut sellel samal tšellol üheksa aasta jooksul.
„Heino Elleri Muusikakooli tšelloõpilane Mari Ellen Lutsar on noor muusik, kes paistab silma pühendumuse ja andekusega. Mari Ellen osaleb rahvusvahelistel konkurssidel, võimalus mängida meistripillil toetab tema arengut ja aitab tal oma võimeid maksimaalselt rakendada,“ sõnas Eesti Pillifondi juht Marje Lohuaru.
Pillifondi toel saab Mari Ellen jätkata oma muusikuteed väärikal instrumendil, mis annab talle unikaalse võimaluse arendada oma oskusi ja esinemisoskust rahvusvahelisel tasemel.
Fotod: Eesti Pillifond











