top of page

Vaseliin

Vaseliin
Vaseliin

Aeg ja koht

20. apr 2023, 18:00

Tubina saal, Lossi 15, 51003 Tartu, Eesti

Sündmusest

Kuna ennast kiita pole ilus, siis lasime seda teha tehisintellektil ChatGPT.

Tere kõigile muusikasõpradele!

On aeg avastada uus muusikaline maailm ja kogeda midagi erakordset! 20. aprillil toimub Tubina saalis võrratu kontsert "Vaseliin", kus esinevad vaskpillikvintett ja saksofonikvartett. Uskumatu kombinatsioon nende kahe pilligrupi koosmängust teeb selle kontserdi tõeliselt eriliseks ja vapustavaks.

Esinevad Eesti muusikute paremik, kes on tuntud oma professionaalsuse ja meisterlikkuse poolest. Nende pillimängu saatel saate nautida nii klassikat kui ka kaasaegset muusikat, mis viib teid kaasa unustamatu muusikaretkele.

Tubina saal pakub unikaalset akustikat, mis lisab veelgi rohkem võlu kontserdile. Te tunnete end justkui oleksite kontserdi keskel ja muusika haarab teid endaga kaasa. See on tõeline elamus, mida ei saa sõnadesse panna.

Kui soovite nautida kvaliteetset muusikat ja veeta meeldiv õhtu koos sõprade ja tuttavatega, siis ootame teid kindlasti 20. aprillil Tubina saalis!

Ärge laske mööda võimalust kogeda midagi erilist ja liituge meiega selle uskumatu muusikaretkega! Kohtumiseni Tubina saalis!

----------------

Kas ka mingi osa sellest jutust tõsi on....??? See selgub 20. aprillil kell 18.00 Heino Elleri Muusikakooli Tubina saalis.

Lavale astuvad: Mihkel Kallip - trompet Karl Reimand - trompet Kreete Jacob - metsasarv Hendrik Jaak Sepp - ilma pumpadeta trompet Artur Jonatan Saumets - trompetx8 Rene Laur - saksofon Uku Konsap - saksofon Kaido Muttik - saksofon Paul Kaspar Saumets - saksofon Samuel Kurvits - löökpillid

Kontsert on TASUTA

Jaga

bottom of page