top of page

Silje Nergaard & Espen Berg (Norra) / Jazzkaar 2020 Tartus

Silje Nergaard & Espen Berg (Norra) / Jazzkaar 2020 Tartus
Silje Nergaard & Espen Berg (Norra) / Jazzkaar 2020 Tartus

Aeg ja koht

10. okt 2020, 18:00

Tubina saal, Lossi 15, 51003 Tartu, Estonia

Sündmusest

Jazzkaar 2020 SILJE NERGAARD & ESPERN BERG DUO

 Laupäev, 10. oktoober 2020 kell 18.00 Heino Elleri Muusikakooli Tubina saal

Esmakordselt esineb Eestis populaarne Norra jazz-popplauljatar Silje Nergaard! Armastatud jazzlauljatar tähistab 2020. aastal oma loomingulise tegevuse 30. sünnipäeva uue põneva projektiga, mis sündis koostöös särava jazzpianisti Espen Bergiga. Aasta alguses avaldasid nad albumi, kus on hoolikalt valitud lood Silje Nergaardi parimatest loomingingulistest pärlitest uutes versioonides. Plaadil kõlavad lood nagu “Be Still My Heart”, “The Waltz”, “Japanese Blue” and “Tell Me Where You're Going”, mis on laialt tuntud mitmel pool maailmas. Lauljatari kuuteistkümnest ilmunud albumist on populaarseim 2001. aastal ilmunud “At First Light“, mis on tänini enimmüüdud jazzalbum Norras.

Oma debüütsingli salvestas ta kuulsa Pat Methenyga, mis tõi talle kohe rahvusvahelise tuntuse. 2008. aastal salvestas ta albumi koos kuulsa Metropole Orchestaga, mille nimilugu “A Thousand True Stories” pälvis Grammy nominatsiooni ning lisaks on tema lugusid esitanud maailmakuulus Manhattan Transfer.

Silje ja Espen kutsuvad oma kuulajad osa saamast soojast ja intiimsest muusikalisest kogemusest, tuues publiku ette ka isiklikud lood. Espeni mänguline ja dünaamiline virtuoossus laseb Silje kaunil ja ekspressiivsel häälel särada helimaastikul, mida iseloomustab pehme ekspressiivsus.

Kuulake albumi esimest singlit “Be Still My Heart”.

https://open.spotify.com/artist/3hCQUVIcg8nWvkZToF4rqc?si=7tGiUVThRsWzaXXX9xiRvA https://www.youtube.com/user/SiljeNergaardVEVO

Lingid: 

https://www.siljenergaard.com/

https://www.facebook.com/SiljeNergaard/

Osta pilt siit

Jaga

bottom of page