top of page

Rejoice! Kurbus kaob, mure kaob...

Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor ja orkester Ventum, dirigendid Edmar Tuul ja Karin Kuulpak. Solistid Arete Kerge (laul), Maarja Helstein (laul) ja Helin Hallik (kitarr).

Rejoice! Kurbus kaob, mure kaob...
Rejoice! Kurbus kaob, mure kaob...

Aeg ja koht

27. nov 2021, 16:00

Tubina saal, Lossi 15, 51003 Tartu, Estonia

Sündmusest

“Rejoice! Kurbus kaob, mure kaob..." pealkirjas on sõnastatud ka kontserdi sisuline eesmärk. Novembris, kui väljas on külm ja pime, soovime publiku panna unustama kurbuse ja argimured.

Helilooja Rasmus Puur on viisistanud Juhan Liivi teksti: "Kurbus kaob, mure kaob, rahu tunned hinges sa..." - just nende lauluridade abil soovime tõsta teie meeleolu Tartus Heino Elleri Muusikakooli Tubina saalis, laupäeval 27. novembril, kell 16. Pilet 8 eurot (kohapeal).

Kontserdil esinevad Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor ja orkester Ventum, dirigendid Edmar Tuul ja Karin Kuulpak. Solistidena astuvad üles Arete Kerge (laul), Maarja Helstein (laul) ja Helin Hallik (kitarr).

Kontsertkava raamivad kaks Rasmus Puuri teost ning õhtu keskseks teoseks on Antonio Vivaldi "Gloria" koorile ja orkestrile. Klassikatähtede 2020. aasta saatest tuntuks saanud kitarristi Helin Halliku esituses kuuleb Tõnu Kõrvitsa teost "Concerto Semplice". Lisaks sellele kõlab ka Karin Kuulpaki uudisteos “Talveõhtul” Tehnikaülikooli Akadeemilisele Naiskoorile, viis on seadistatud Juhan Liivi sõnadele.

Kontserdile on oodatud Covid- 19 tõendiga kuulajad, vt reeglid kriis.ee, ID kaart ka kaasa! Vajalik on maski kandmine siseruumides.

Tulge kuulama ja muusikat nautima. Rõõmustame üheskoos.

Jaga

bottom of page