top of page

Indie-pop ansambli Sub-Radio workshop

Indie-pop ansambli Sub-Radio workshop
Indie-pop ansambli Sub-Radio workshop

Aeg ja koht

16. apr 2024, 12:00 – 13:00

Tubina saal, Lossi 15, 51003 Tartu, Eesti

Sündmusest

Indie-pop ansambel Sub-Radio.

Workshop on eriti soovitatav rütmimuusika ja pärimusmuusika osakonnale.

Kuidas kasutada sotsiaalmeediat oma kunstitegevuse laiendamiseks ja reklaamimiseks – teemal, millest saame autoriteetselt rääkida. See töötuba näitab õpilastele sotsiaalmeedia jõudu ühendada teid teiste artistide ja uue publikuga; selgitab eduka ja kaasahaarava sotsiaalmeedia videosisu loomise võtmeid; ja juhib õpilasi oma "viirusvideote" loomisel.

Bändil on ka plaan teha kiire stuudiosessioon ning kaasata Elleri õpilasi. Arvestades aga bändi tihedat graafikut, pole kindel kas salvestussessiooni jõuame läbi viia.

USA saatkonnal on juba aastaid olnud võimalus American Music Abroad programmi kaudu tutvustada USA muusikagruppe, viia neid koolidesse ja pakkuda tasuta kontserte siinsele publikule.

Elleri koolis viimati käidi  2016. talvel, mil kontserdi andis USA tüdrukute folkbänd Laura Cortese and the Dance Cards.

Koostöös Tartu 2024 kultuuriprogrammiga annab bänd kontserte Lõuna-Eestis 16-18 apr. Kogu tuuri kulud on kaetud AMA programmi ja saatkonna poolt ja see tähendab, et kontserdid on tasuta.

Sub-Radiol on olnud mitmekülgne ja ettearvamatu karjäär. Lapsepõlvesõprade poolt asutatud bänd kasvatas oma kodulinnas Washingtonis tuntust otsesaadete ja sotsiaalmeedia kaudu. Bändi esimene lindistus oli 2016. aastal, kui poisid lõpetasid ülikooli, ühendades pop-punki WALK THE MOONi ja 1975. aasta indie-popi stiili. 2017. aastal andis Sub-Radio aprillist septembrini välja iga kuu ühe singli, mis langes kokku piirkondliku turnee ja Firefly muusikafestivalil esinemisega. Ansambli seni parim rannasingel „Flashback” on kogunud kõigis voogedastus kanalites kokku üle 3 miljoni jälgija. Pärast 2020. aasta albumi „Thoughts Lights Colors Sounds“ ilmumist alustas bänd pandeemiast tingitud virtuaalturneega, mis jõudis otseülekannetes enam kui 20 miljoni vaatajani. Sub-Radiol kujunes välja ülemaailmne fännide kogukond.

Jaga

bottom of page