top of page

P, 20. veebr

|

Tubina saal

Ikka ja alati. Rein Rannap

Uus-romantism klaveril koos elektroonika ja videoga.

Registration is closed
See other events
Ikka ja alati. Rein Rannap

Aeg & koht

20. veebr 2022 18:00

Tubina saal, Lossi 15, 51003 Tartu, Estonia

Sündmusest

Uus-romantism klaveril koos elektroonika ja videoga.

Pilet 10.-/15.- Piletilevis ja enne kontserti kohapeal sularahas.

"Ma ei kirjuta kunagi koledat ega segast muusikat" - allkirjastas Rein Rannap oma loomingulise kreedo juba 13. aastaselt. Ja ta on oma sõna pidanud.

Ka oma viimases kavas "Ikka ja alati" pakub Eesti helilooja ja pianist Rein Rannap oma unikaalses, erinevaid muusikažanreid sulandavas neoklassikalises stiilis loodud kauneid ja hingerahu pakkuvaid teoseid. Kontserdil toetavad seda muusikat spetsiaalselt selle programmi jaoks filmitud lummavad droonivideod Eesti puutumatust loodusest. Klaverikõla täiendavad eelsalvestatud elektroonilised kõlamaastikud.

Rein Rannap on ülimalt mitmekülgne kunstnik, kelle tegevus hõlmab nii igihaljaid laule tema rajatud Eesti kõige tuntuimale rockgrupile "Ruja", sooloimprovisatsioone, kui ka klassikalisi orkestriteoseid. Ta on õppinud klaverit Tallinna kui ka Moskva Konservatooriumis, ja omandanud heliloomingus magistri ja doktorikraadi Los Angeles’is, kuulsas Lõuna-Kalifornia Ülikoolis (USC), ning esitanud oma muusikat üle kogu ilma.

Selle kava imeliselt meloodiline ja mõtlik muusika, mis on jäädvustatud ka heliplaadile annab kuulajale võimaluse sisemise rahu kogemiseks, mis on eriti hinnaline meid ümbritsevatel ebakindluse aegadel.

https://vimeo.com/530213527

Jaga

bottom of page