top of page
  • Writer's pictureEller

V Liivimaa muusikakoolide keelpillimängijate konkurss. Info ja tulemused


16.-17. veebruaril toimub meie kooli Tubina saalis V Liivimaa muusikakoolide

keelpillimängijate konkurss.


Konkursi ajakava:

N 16. veebruar 2023 algus kell 12

R 17. veebruar 2023 algus kell 10.


Keelpillimängijaid hindab žürii koosseisus Olga Isakova, Tereza Šmerling, Ruslan Petrov.


TULEMUSED


I vanuserühm


I koht:

Siim Rehema, õp Reet Mets, klaveril Jorma Toots

Emma Hillep Võru MK

Karl Märten ArenTüri MK


II koht:

Lisanna Liivamägi Võru MK

Merilee Vestmann Ülenurme MK


III koht:

Agnessa Merliina Kilk Tartu I MK

Esfir Brovarets, õp Karmen Urb, klaveril Külliki Seepter


Diplom:

Gustav Tuvi – konkursi lootuskiir, õp Eveli Roosaar, km Ebe Müntel

Oskar Roosaar – konkursi lootuskiir, õp Reet Mets, km Jorma Toots

Loviise Tamm-Raudver Nõo MK


II vanuserühm


I koht:

Mingo Maru Onni Viljandi MK


II koht:

Marten Vals, õp Reet Mets, km Jorma Toots

Annaliisa Aren Türi MK

Loviise Heil Koeru MK


III koht:

Emma Meidla Põltsamaa MK

Arthur Uibopuu, õp Eveli Roosaar, km Ebe Müntel

Joonas Pruulmann, õp Eveli Roosaar, km Ebe Müntel


Diplom:

Elis Padar Põlva MK – loomuliku mängu eest

Tuuli Jõgeva Võru MK – hea ettevalmistuse eest


III vanuserühm

I koht:

Maali Toots, õp Reet Mets, km Jorma Toots


II koht:

Mari-Ellen Lutsar,õp Reet Mets, km Jorma Toots

Alfred Vürst Räpina MK


III koht:

Kaarel Roosaar, õp Evelin Tammiku, km Tanel Joamets

Tessa Groen, õp Eveli Roosaar, km Ebe Müntel

Egert Erik Rees, õp Reet Mets, km Jorma Toots


Diplom:

Keiti Viilip Türi MK

Ida Juurik, õp Mari-Liis Urb, km Külliki Seepter Pärtel Gross Põlva MK

Brita Olev Viljandi MK


IV vanuserühm


I kohta ei antud

II koht Miko Marius Onni, õp Reet Mets, km Jorma Toots Laura-Liisa Laanemäe Põltsamaa MK, õp Hiie Taks ja Kristel Eeroja-Põldoja, km Anife Ablialimova

III koht Kotred Paide, õp Reet Mets, km Jorma Toots Indrek Roosaar, õp Kristel Eeroja-Põldoja, km Ebe Müntel Krõõt Ingel Eesmaa, Tartu I MK, õp Tiiu Koitla ja Kristel Eeroja-Põldoja, km Olena Syzonova

DIPLOM Hanna-Lisete Sellis Põlva MK Loviise Marie Laht, õp Kristel Eeroja-Põldoja, km Ebe Müntel


Lisaks tunnustas žürii ka kontsertmeistreid.

Ebe Müntel Heino Elleri Muusikakool, Jana Ojala Põlva Muusikakool, Kenny Jose Salazar Pirela Võru Muusikakool, Olena Syzonova Tartu I Muusikakool ja Nõo Muusikakool ning Anife Ablialimova Põltsamaa Muusikakool.

526 views

Comments


bottom of page