• Eller

Meie õpilaste tulemused Wirkhausi konkursil

15.-17. oktoobril toimus Tartu Valla Muusikakoolis David Otto Wirkhausile pühendatud noorte puhk- ja löökpillimängijate konkurss.


Meie õpilaste tulemused olid järgmised:


KLARNET

Kuni 10aastased

III koht

Timmo Tomingas, õp. Tõnu Kalm, kl. Ieva Kostanda

11-12aastased

I koht

Art Hubert Kobar, õp. Tõnu Kalm, kl. Ieva Kostanda


SAKSOFON

Kuni 10aastased

II koht

Mirtel Toome õp. Rene Laur, kl. Ieva Kostanda

11-12aastased

III koht

Mia Grete Kärsin, õp. Rene Laur, kl. Ieva Kostanda

13-14aastased

II koht

Laura-Lotte Ivandi, õp. Rene Laur, kl. Ieva Kostanda

Hardi Nurmsalu, õp. Rene Laur, kl. Ieva Kostanda


FLÖÖT

11-12aastased

I koht

Grete Gabriela Gomez, õp. Anneli Kuusk, kl. Külliki Seepter

13-14aastased

I koht

Minna Emilia Vürst, õp. Heili Mägi, kl. Ieva Kostanda

15aastased ja vanemad

I koht

Kärt Katriin Nagel, õp. Heili Mägi, kl. Ieva Kostanda

III koht

Meena Rooden, õp. Heili Mägi, kl. Ieva Kostanda


OBOE, FAGOTT

15aastased ja vanemad

I koht

Lisette Jürgenson (oboe), õp. Anna Sulitshenko, kl. Ieva Kostanda

II koht

Triin Hordo (fagott), õp. Stefan Heinrich Kerstan, kl. Ieva Kostanda


METSASARV

Kuni 10aastased

I koht

Juhan Kruus, õp. Kaido Otsing, kl. Ieva Kostanda

15aastased ja vanemad

I koht

Jakob Täht, õp. Kaido Otsing, kl. Ieva Kostanda


TROMPET

Kuni 10aastased

II koht

Uko Rahusoo, õp. Mihkel Kallip, kl. Mihkel Kallip

11-12aastased

I koht

Alfred Vürst (Tulevikumuusiku arenguprogramm / Räpina muusikakool), õp. Priit Sonn, kl. Jaan Kapp

II koht

Paul Gustav Veerde, õp. Priit Sonn, kl. Jaan Kapp

13-14aastased

III koht

Kaur Kurrikoff, õp. Mihkel Kallip, kl. Jaan Kapp

Marie Nigola, õp. Mihkel Kallip, kl. Jaan Kapp

15aastased ja vanemad

II koht

Karl Reimand, õp. Priit Sonn, kl. Tanel Joamets


MADALAD VASKPILLID

13-14aastased

I koht

Oskar Nõmm, õp. Priit Sonn, kl. Jaan Kapp

Diplom

Otto Conrad Kippasto, õp. Priit Sonn, kl. Jaan Kapp

15aastased ja vanemad

I koht

Hendrik Jaak Sepp, õp. Priit Sonn, kl. Tanel Joamets

Artur Jonatan Saumets, õp. Priit Sonn, kl. Tanel Joamets

II koht

Mariann Matteus, õp. Priit Sonn, kl. Jaan Kapp


LÖÖKPILLID

Kuni 10aastased

I koht, Grand prix

Helga Aints, õp. Heigo Rosin, kl. Ieva Kostanda

III koht

Mervi Männik, õp. Heigo Rosin, kl. Ieva Kostanda

Eerik Aasa, õp. Heigo Rosin, kl. Ieva Kostanda

11-12aastased

I koht

Kirke Marran (Tulevikumuusika arenguprogramm), õp. Heigo Rosin / Küllike Männik (Nõo muusikakool), kl. Ieva Kostanda

II koht

Ats Altroff, õp. Heigo Rosin, kl. Ieva Kostanda

III koht

Oskar Joamets, õp. Heigo Rosin, kl. Ieva Kostanda

15aastased ja vanemad

I koht

Johanna Bauersachs, õp. Heigo Rosin, kl. Ieva Kostanda








534 views