top of page
  • Writer's pictureEller

Meie õpilaste edu Londoni konkursil

Meie kooli noorteosakonna õpilased Marelle Zirnask, Mirjam Vassila, Revo Zirnask ja Maarja Vassila osalesid rahvusvahelisel veebipõhisel klassikalise muusika konkursil London Young Musician (LYM) ning pälvisid rohkelt preemiad.


Konkursile oodati andekaid muusikuid, kellel on suurepärased muusikalised oskused, tugev isiksus ja fantastiline loovus, mis peegelduksid videoesituses.


Marelle ja Revo said kuldpreemiad alla 8-aastaste grupis ning Mirjam alla 12-aastaste grupis. Marellet tunnustati ka eriauhinnaga kaasahaarava esituse eest. Maarja saavutas hõbepreemia alla 10-aastaste grupis. Marelle ja Mirjam õpivad flööti Anneli Kuuse juures, nende klaverisaatjaks oli Külliki Seepter. Revo õpib akordionit Eero Paltsepa juures ning Maarja klaverit Tommaso Maganzani juures.


Palju õnne!
Kuldpreemia võitja Marelle Zirnask

641 views

ERMO 12

Comentarios


bottom of page