top of page

Vokaalmuusika kontsert "Lumevärvid"

Vokaalmuusika kontsert "Lumevärvid"
Vokaalmuusika kontsert "Lumevärvid"

Time & location

Nov 28, 2023, 6:00 PM

Tartu Linnamuuseum, Narva mnt 23, 51009 Tartu, Eesti

About

Oled Sa kunagi mõelnud, mitu erinevat värvi on lumel? Mõnikord on ta ereda talvepäikese käes tõepoolest jahmatavalt säravvalge, ent teinekord kasutab õhtulampide punakas kuma teda hoopiski vasekarva veikleva lõuendina…

Heino Elleri Muusikakooli koorijuhid ja klassikalise laulu eriala õpilased kutsuvad Sind 28. novembril kl 18 Tartu Linnamuuseumisse traditsioonilisele hingekuu kontserdile endaga koos lumevärve otsima!

Oleme sügise jooksul publikule kuulamiseks ette valmistanud eripalgelise kava, kust võib leida kuhjaga erinevaid varjundeid: alates fanfaarina kajavast vanamuusikast kuni peene pintsliga maalitud prantsuse nüanssideni, lisaks veel helgust-kargust kodumaiste kooskõlade näol, siiraid-südamlikke ning ka hämaras novembriõhtus mõtteid ärgitavaid meloodiaid. Kontserdi keskmes on nii a cappella kui saatega vokaalmuusika, mis lubab esile kerkida inimhäälel kogu selle paindlikkuses ja tämbrirohkuses.

Kontserdil astuvad üles Heino Elleri Muusikakooli naiskoor ning klassikalise laulu eriala õpilased, dirigeerivad kõik koorijuhtimise eriala õpilased. Seekordne kontsert on eriline ka seetõttu, et oma dirigendidebüüdi teeb korraga lausa kolm noort Elleri-kooli dirigenti!

Kontsert on tasuta.

Kavas: Cyrillus Kreek, Andŕe Caplet, Alo Ritsing, Piret Rips-Laul, Olav Ehala, Tõnis Kõrvits, Giovanni Battista Pergolesi jt

Share

bottom of page