top of page

Perekontsert: Saara Pius & Band / Jazzkaar 2022 Tartus

Perekontsert: Saara Pius & Band / Jazzkaar 2022 Tartus
Perekontsert: Saara Pius & Band / Jazzkaar 2022 Tartus

Time & location

Apr 29, 2022, 7:00 PM – 8:20 PM

Tubina saal, Lossi 15, 51003 Tartu, Estonia

About

PILETID 8/15 OSTA SIIT

Jazzkaar 2022 perekontsert: SAARA PIUS & BAND „Pidu loomariigis“ 

Reede, 29. aprill 2022 kell 19.00 Tartu Elleri kool, Tubina saal

Jazzkaare perekontsert rõõmustab väikeseid muusikasõpru, viies nad lastele armsasse kuid päris erilisse loomariiki, kus toimetavad kalakesed ja konnad, hiirepoisid, kiisud ja karumõmmid ning ei puudu isegi elevant(s). Kõik nad elavad sõbralikult koos – nii koduloomad kui ka metsaelanikud ja aitavad üksteist. Muidugi saab nalja ka ning tantsida ja laulda otse loomulikult.

Emmedele ja issidele meenutab see loomalaulude pidu ilmselt aega kui nad ise olid lapsed. Et veelgi lõbusam oleks, võite kaasa võtta omale armsa looma mask, hilja pole seda ka ise meisterdada ja paha poleks harjutada juba kodus ka mõnda looma, linnu või putuka hääle tegemist – näiteks sääse, öökulli ja kiisu häält, võite proovida järele teha ka loomade liikumist või lausa lendamist. Kontserdil saab seda kõike ka üheskoos proovida.

Kontserdi perenaine on näitleja ja laulja, kahe väikse lapse ema Saara Pius. Ta on kaasa teinud mitmetes värvikates lavastustes, muusikalides, filmides-seriaalides ja telesaadetes. Koos paljude erinevate muusikutega on ta kontserte andud üle Eesti. Jazzkaare perekontserdil on Saarale abiks sõbralikud jazzmuusikud: karumõmm Joel Remmel, öökull Janno Trump ja rebane Ahto Abner. Kõik nad ootavad teid väga lõbusale laulu- ja mängukontserdile.

Koosseis: Saara Pius – laul, kontserdi juhtimine 

Joel Remmel – klahvpillid 

Janno Trump – bass 

Ahto Abner – trummid

Share

bottom of page