top of page

Perekontsert Hanna-Liina Võsa „Kribeli krabeli pumps!“

Perekontsert Hanna-Liina Võsa „Kribeli krabeli pumps!“
Perekontsert Hanna-Liina Võsa „Kribeli krabeli pumps!“

Time & location

Oct 11, 2020, 12:00 PM

Tubina saal, Lossi 15, 51003 Tartu, Estonia

About

Jazzkaar 2020

PEREKONTSERT: HANNA-LIINA VÕSA „KRIBELI-KRABELI-PUMPS!“

Hanna-Liina Võsa on tunnustatud muusikalilaulja ja näitleja, keda Los Angeles Times on nimetanud suure tulevikuga hõbehäälseks lauljatariks. Ta on lõpetanud Ameerika Muusikali- ja Draamaakadeemia New Yorgis ning New School Ülikooli BFA Muusikateatri erialal. Võsa repertuaari kuuluvad arvukad pearollid nii Eestis kui mujal etendunud klassikalistes muusikalides, ta on teinud külalisnäitlejana oma teledebüüdi USA tuntud telesarjas “Law and Order, SVU” ning dubleerinud Elsa rolli animatsioonis „Lumekuninganna ja Igavene Talv“ ja Gabi rolli „RIO 2“s. Hanna-Liinalt on ilmunud 4 sooloplaati ja 2016. aasta sügisel avas Tallinna vanalinnas uksed Hanna-Liina Võsa Muusikalikool.

Jazzkaare perekontsert pakub äratundmisrõõmu kindlasti kõikidele lastevanematele ja kaasalaulmis- ja tantsimislusti pere noorematele - kõlavad lood tuntud muusikalidest, ETV lastesaadetest ning “Miki Merehädas” plaadilt. Jazzis peitub suurel määral ka mängulist lusti ning kaasahaaravat kontserti saadavad Marek Talts kitarril, Janno Trump bassil, Ahto Abner trummidel ning Hanna-Liina Võsa Muusikalikooli lapsed.

Koosseis: Hanna-Liina Võsa – laul Marek Talts – kitarr Janno Trump – bass Ahto Abner – trummid Hanna-Liina Võsa Muusikalikooli lapsed

Osta pilet siit

Share

bottom of page