top of page

Hilja novembris

TaHe nüüdismuusika kontsert

Hilja novembris
Hilja novembris

Time & location

Nov 30, 2019, 4:00 PM

Tubina saal, Lossi 15, Tartu, Estonia

About

Kontserdil "Hilja novembris" tulevad esitusele hämara poeetikaga elektroakustilised teosed Eesti ja põhjamaade kaasaegse muusika maastikult.

TaHe selle sügise viimane kontsert viib kuulaja kargetele helimaastikele. Kavas on nüüdismuusika klassikasse kuuluv flöödi ja elektroonika teos "Noanoa" soome heliloojalt Kaija Saariaho, esitusele tuleb eesti helilooja Age Veeroosi looming, samuti esiettekanded islandil elavalt eesti heliloojalt Johanna Kivimägi, Berliinis elavalt noorelt rootsi heliloojalt Kajsa Antonsson ning noorelt heliloojalt Kristo Klaus. Kõlab ka muusika noortelt Tartu heliloojatelt Hanna-Ingrid Nurm ja Marta-Liisa Talvet.

Esinevad: Maria Jönsson (flööt) Hanna-Ingrid Nurm (kontrabass) Indrek Palu (viiul) Jaanus Siniväli (kontrabass)

Kavas: Johanna Kivimägi "Langedes" flöödile, kontrabassile, elektroonikale. Esiettekanne Kaija Saariaho "Noanoa" flöödile ja elektroonikale (1992) Age Veeroos "Schattenseele" viiulile ja elektroonikale (2019) Kajsa Antonsson, uudisteos elektroonikale Kristo Klaus, uudisteos flöödile ja elektroonikale Hanna-Ingrid Nurm "Hetk tardunud pilgus" kahele kontrabassile (2018) Marta-Liisa Talvet "Su ümber ja su sees" flöödile ja elektroonikale (2019)

Loe lähemalt: https://www.facebook.com/events/2199349893690752/

Korraldaja TaHe Nüüdismuusika

Share

bottom of page