top of page

Happy Big Band Weekend - Big Band Tartu ja sõbrad

Happy Big Band Weekend - Big Band Tartu ja sõbrad
Happy Big Band Weekend - Big Band Tartu ja sõbrad

Time & location

Mar 10, 2023, 7:00 PM

Tubina saal, Lossi 15, 51003 Tartu, Estonia

About

KÜLALISKONTSERT

Big Band Tartu on oma tegevusaastate jooksul kohtunud paljude külalisdirigentide ja big-bandidega, kellega ka peale projektide lõppemist on jäädud rõõmuga suhtlema. Suheldes saab selgeks kõigi tegemiste ühisosa - soov teineteise esinemist kuulata, jagada parimat repertuaari ja ideid, korraldada ühiseid laagreid uue muusika ja/või stiilide õppimiseks, sõbruneda kontserdijärgses meeleolus.

Selleks korraldame juba üheksanda Happy Big Band Weekend’i 10-11.03.2023.a. Tartus ja Tallinnas, et sõpradega taas kohtuda ja jagada oma vaimustust jazzihuvilise publikuga.

Seekordseks väliskülaliseks ja peaesinejaks on Soome Noorte All Star Big Band Soomest (dirigent seekord saksofonist Ville Vannemaa), kes annavad kontserdi Tartus Elleri Muusikakooli Tubina saalis (10.03) ja Tallinnas TTÜ peahoone saalis (11.03). Veel külastab meid Sigulda Big Band Lätist, kes esineb ERMi sillal Tartus (11.03).

Kohalikest big-bandimuusika fännidest astuvad kindlasti üles Tallinna Tehnikaülikooli Big Band (seekord ainult Tallinnas), Horre Zeiger Big Band (Tartus), Eller Big Band, Tartu Saksikoor ja Big Band Tartu. Viimane saab mängida koos seekordse külalisdirgendi Teet Raigiga ja pidada oma 25.sünnipäeva.

R 10.03 kell 19:00 Elleri kooli Tubina saalis Tartus Elleri Big Band, dirigent Tanel Aavakivi Tartu Saksikoor, juhendaja Toomas Peterson Soome Noorte All Star Big Band, dirigent Ville Vannemaa

L 11.03.2023 kell 13 ERMi sillal Tartus Sigulda Big Band Lätist, dirigent Arnis Šmitiņš Horre Zeiger Big Band, dirigent Toomas Tutt Big Band Tartu, külalisdirigent Teet Raik, vokaalsolist Kreet Stubender, tähistamas oma 25. sünnipäeva !!!!

Sissepääs prii

Share

bottom of page