Tubina saal pälvis UPMi ehitaja vineeri parima kasutamise eriauhinna 03. novTubina saal, mille projekteeris arhitektuuribüroo Järve&Tuulik OÜ, pälvis UPM’i vineeri parima kasutamise eriauhinna väärtusega tuhat eurot.

Vineeri kategoorias oli taas rõõm esile tuua üks rajatud kontserdisaal. Erilist heameelt tegid saali perenaise, muusikakooli direktori Kadri Leivategija soojad sõnad. Ta rääkis nende vajaduste jaoks perfektsest akustikast. Kontserdisaali on rõõmuga omaks võtnud nii õpilased kui majapere. Lavatagune klaasist sein, millest avaneb imekaunis vaade Toomemäele, on ainulaadne.

....................................................................................................

Võistlusel Aasta Puitehitis 2014 kandideerib ka meie kooli Tubina saal, mille ehitas OÜ Reheehitus ja mille arhitekid on Lea Järve-Eeronen ja Erik Joasaare. 

Tänavu 12. korda toimuvale konkursile oodati ehitisi (hooned, rajatised) või ehitiste gruppe, mis valmisid hiljemalt 30.09.2014. Esitatud ehitise juures pidi puit olema domineerivaks materjaliks. Tööde hindamisel võeti aluseks hoone või objekti arhitektuuriline lahendus, sotsiaalne kontekst, puitmaterjali kasutus ja ehitustehniline kvaliteet.

Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit ning Puuinfo korraldatud võistluse “Aasta Puitehitis 2014” tulemused kuulutatakse välja 6. novembril KUMUs toimuval arhitektuurikonverentsil “Puit — homse elukeskkonna võti”. Žürii teeb 31 finalisti hulgast oma valiku, kuid moodnekodu.ee lugejal on samuti võimalik anda hääl oma lemmikule, kes pälvib lugeja lemmiku tiitli.

Hääle saad anda siin:

http://moodnekodu.delfi.ee/news/sisustusjadisain/aasta-puitehitis-2014-anna-haal-oma-lemmikule.d?id=70059351