Tartu Kultuurikandja 2014 19. veebrEile, 18. veebruaril toimus meie kooli Tubina saalis muusika-aastale pühendatud tänuõhtu, kus kuulutati välja aunimetuse Tartu Kultuurikandja 2014 laureaadid.

Kultuurikandjate seas on ka mitmeid meie kooliga seotud inimesi.

Aasta kultuurikajastaja aunimetuse pälvis muusikapublitsist ja -õpetaja ning kultuuriajakirjanik Alo Põldmäe erinevates väljaannetes kultuurisündmuste ja -protsesside professionaalse kajastamise eest.

Aasta uustulnuka preemiaga pärjati Tartu ansambel Innersound, kes tuli 2014. aastal võitjaks Eesti suurimal noortele muusikutele suunatud bändikonkursil Noortebänd.

Aasta harrastusliku koosluse aunimetusega pärjati Elleri Kooristuudio juures tegutsev E STuudio noortekoor koorimuusika silmapaistva ja pühendunud viljelemise ning silmapaistva esinemise eest Corki rahvusvahelisel koorifestivalil.

Palju õnne!

Vaata kõiki laureaate siit>>