Petja ja hundi esietendus juba pühapäeval, 6. novembril 03. nov


Juba pühapäeval, 6. novembril kell 16 olete oodatud Tubina saali vaatama Sergei Prokofjevi sümfoonilist jutustust “Petja ja hunt”. Lugu räägib kartmatust poisist Petjast, tema loomadest sõpradest ning kurjast hundist. Tegelaste isloomu ja sündmusi annavad edasi viis erinevat puhkpilli. Tegelaste kõrvale on Prokofjev loonud ka Jutuvestja rolli ning kogu sündmustikku antakse edasi läbi varjude teatri. 

"Petja ja hunt" on üks Sergei Prokofjevi tuntumatest ja armastatumatest teostest. Ta loob selle 1936, kodumaale tagasipöördumise esimesel aastal Moskva Laste Keskteatri tellimusel. Seda teost on esitatud läbi aegade erinevatel maailma lavadel, kusjuures Jutustaja rollis on üles astunud sellised suurkujud nagu Peter Ustinov, Sean Connery, David Bowie, Itzhak Perlman, Sting, Ben Kingsley, Sharon Stone, Antonio Banderas, Alice Cooper, Mihhail Gorbatšov, Bill Clinton, Hugo Laur, Peeter Volkonski jpt.

Meie etenduse Jutuvestja on Jüri Aarma, varjude teatrit juhib Aivar Kallaste, lavastaja Janek Savolainen. Erinevaid tegelasi iseloomustavad Karina Zaikova flöödil, Anna Shulitshenko oboel, Tõnu Kalm klarnetil, Johanna Tuvi fagotil ja Artur Reinpõld metsasarvel.

Järgmised etendused:  

E 07.11 kell 14 ja kell 18
E 14.11 kell 14 ja kell 18
T 15.11 kell 14
E 28.11 kell 14 ja kell 18
T 29.11 kell 14 ja kell 18 

Loe pikemalt siit

Piletid müügil Piletilevis ja enne etendust kohapeal. 
Üksikpääse 5 eurot, perepilet neljale inimesele 15 eurot.