Meie kooli noorteosakonna trompetistid konkursil "Trompetitalendid 2014" 07. apr


4. - 6. aprillini toimus Tallinnas, EMTA-s, rahvusvaheline konkurss "Trompetitalendid 2014".

Meie kooli noorteosakonna õpilaste saavutused:
I koht Iko Heero esimene vanuserühm (7-9 aastased)   
III koht Albert Aadla esimene vanuserühm (7-9 aastased)  
I koht Karl Reimand teine vanuserühm (10-11 aastased)


Poiste õpetaja on Priit Sonn ning klaverisaatja Jaan Kapp

Konkursil osales üle viiekümne trompetisti Eestist, Lätist, Leedust, Venemaalt ja Hispaaniast. Noori muusikuid hindas žürii: Boris Taburetkin (Venemaa, Sankt Peterburgi Riikliku Konservatooriumi professor), Adan Delgado Illada (Hispaania, Madriidi Rahvusliku Sümfooniaorkestri soolotrompetist, Baleaari saarte Muusikaülikooli professor), Adomas Kontautas (Leedu, Vilniuse Riikliku Muusikaakadeemia professor), Karlis Jekabsons (Läti, J. Medinsi nim. Muusikakeskooli trompetiõpetaja).

Fotodel võidukad väikesed trompetistid. Vasakult: Iko Heero, Albert Aadla, Karl Reimand