Kutsume kontserdile 18. okt

KONTSERDID
Kutsume N 25. OKTOOBRIL KELL 18 TUBINA SAALI rahvusvahelise noorteorkestrite koostööprojekti kontserdile, kus esinemas Rumeeniast Sigmund Toduta Muusikakolledži ja Nõmme Muusikakooli sümfooniaorkestri ühendorkester.

Dirigendid Mihaela Cesa-Goje ja Riivo Jõgi

KONTSERT ON TASUTA!

Nõmme Muusikakooli sümfooniaorkester tähistas hiljuti oma 15. juubelit ja selle täiskoosseisulise orkestri tegevus sh. viimane juubelikontsert annab tõestust, et orkester on väga heal tasemel ja Eestis omasuguste seas kindlasti üks parimaid. Orkester on esinenud palju ka välismaal (27 kontserdireisi!), sh. tipffestivalidel ja paljudes rahvusvahelistes projektides Euroopas, Hiinas ja Lõuna-Aafrika Vabariigis. Rumeenia orkestriga koostöö on Euroopa Liidu Erasmus + programmi toetatud projekt ja kevadel läheb Nõmme orkester vastukülaskäigule Rumeeniasse.

Kontserdi kavas saab kuulda mitmeid klassikapärle ja põnevat muusikat, sh. Verdi "Nabucco" avamäng, Borodini "Polovetside tantsud", Gounod "Fausti" balletimuusika, Dvoraki Slaavi tants nr. 8, Enescu Rumeenia rapsoodia nr. 2 ja ka eesti muusikat, Elleri "Koit" ja Tubina "Setu tants" jm.