Elleri muusikakooli õpilased X eesti heliloojate festivalil 10. juuni

X eesti heliloojate festival toimus 2.-5. juunil Tartu Jaani kirikus.
Teist korda võtsid sellest osa ka Elleri kooli õpilased. Kui eelmisel korral oli tegemist kooli loominguõpilaste kontserdiga, siis sel korral astusid õppurid üles interpreetidena.
Festivali avakontserti, mille ellerlased 2. juunil andsid, pidasid igati õnnestunuks nii  õpilaste juhendaja Monika Mattiesen kui ka muusikateadlane Mart Jaanson. Viimane kirjutab 10. juuni "Sirbis" järgmist:
"...eesti heliloojate teoseid esitasid kooli noored interpreedid (juhendajad Ursula Chillaud, Külli Kudu ja Monika Mattiesen) ning tegid seda imetlusväärse kindlusega. Juba varem laulva karakternäitleja annet ilmutanud Rasmus Kull esitas koos kontsertmeistri Kadri-Ann Sumeraga Lepo Sumera irooniast nõretavad "Laulud eesti abielulüürikast"... Väga hea mulje jättis Tanel Koho, kes esitas edukalt fonogrammiga võisteldes Jacob Ter Veldhuisi minimalistliku teose "Armastuse aed" ning koos flötist M. Mattieseniga Mart Siimeri maitsekalt ja täpselt kõlavärve eksponeeriva "Exaltabo". Kontserdi lõpetas Malle Maltise veidi new-age'lik rahvaviisitöötlus "Olõs' mul hääli..." saksofonikvartetile, kes mängis samuti laitmatult."