Tippmuusikute meistriklassid meie koolis 09. nov


8.-12. novembril toimub meie koolis järjekorras teine ELLERI AKADEEMIA. See on meistriklasside sari, milles noored, rahvusvaheliselt tunnustatud õppejõud nii Eestist kui välismaalt jagavad oma kogemusi ja nõuandeid meie kooli õpilastele. Meistriklasside läbiviijaid on seekord kolm.

HEILI ROSIN (flööt) on hetkel on magistriõppes Zürich Hochschule der Kunste’s professor Maria Goldschmidt-Pani klassis. Alates aastast 2012 on ta esiflööt Järvi festivaliorkestris ning Gstaadi Festivaliorkestris Šveitsis, samuti uues Norra kammerorkestris 1B1 ning 2015. aastal loodud Baltic Sea Philharmonicus. Heili on ka uue kammermuusika koosseisu - Basel Philharmonic Quintet kaasasutaja, mis on välja kasvanud Gstaadi festivaliorkestri mängijatest.
Loe pikemalt

INDREK LEIVATEGIJA (tšello) on alates 2012. aastast Bambergi Sümfooniaorkestri tšellorühma kontsertmeister. Ühtlasi on ta noorte muusikute juhendaja Bambergi Sümfooniaorkestri Akadeemias.

MILOŠ PETROVIĆ (viiul) töötab alates 2013. aastast Bambergi Sümfooniaorkestri II viiuli abikontsertmeistrina. Tal on ka laialdane pedagoogikogemus.
Loe pikemalt

Meistriklassidest osavõtnute kontsert toimub 11. novembril kell 17 Tubina saalis.