• Eller

Projektinädal 25.-30. august


KLAVERI OSAKOND (12 õpilast) - individuaaltunnid, valmistamaks ette septembri alguses toimuvat avalikku osakonna kontserti Tubina saalis (eriala, kammeransamblid).

Osakonna koosolek 26.08 kell 14.30 A221.

Kammeransamblite komplekteerimine ja repertuaari valimine.

Trio Laht festivali KRATT lõppkontserdil Estonia kontserdisaalis 25.08.

KEELPILLI OSAKOND (17 õpilast)

10 õpilast Tallinnas KRATT- Festivalil.

Keelpilliorkestri proovid (osalevad Veronika Fjodorova, Evelyn Minjakova, Kärt Rannik, Mia Kurvits, Angelika ja Avigeja Kobzar):

N 26. august 16.00- 17.30 Elleri saal

R 27. august 16.00- 17.30 Elleri saal

30. august 10.00- 12.00 (osalevad kõik) Elleri saal


PUHK- ja LÖÖKPILLIOSAKOND (14 õpilast)

KRATT- festivalil osaleb 4 õpilast.

Puhkpilliorkestri proov ja osakonna koosolek:

K 25.08 kell 16.30-18 Tubina saalis.

Keskastme puhkpilliansamblid individuaalselt kokkulepitud aegadel, toimuvad intensiivselt erialatunnid.

KITARRI eriala õpilased (5 õp.) osalevad Priit Petersoni meistriklassis:

24. – 26. 08 kell 13-17 individuaaltunnid A402

27.08 kell 13-14 rühmatund (tehnika) A403

30.08 kell 13-15 kitarrimuusika ajaloo loeng A313

KANDLE eriala - N. Nõmm ( 3. k), H. Öövel (PÕJ)

J. E. Aardami meistriklass 24.- 25.08 ruumis Elleri saalis

26.- 27.08 kl 11-16 rahvusvahelise kandlefestivali proovid A404


KLASSIKALISE LAULU OSAKOND (15 õpilast)

1. ja 2. kursuse õpilased – naiskoori (K. Herne) proovid:

25.08, 26.08 kell 16-17.30, 27.08 kell 14-15.30 klass A317

3. kursuse õpilased – muusikavormid (L. Kulikova) 25., 26.08 kl 13-14.30 A213

Algavad erialatunnid kokkuleppel erialaõpetajatega.


KOORIJUHTIMISE OSAKOND (3 õpilast) naiskoori (K. Herne) proovid

25.08, 26.08 kell 16-17.30, 27.08 kell 14-15.30 klass A317

3. kursuse õpilased– muusikavormid (L. Kulikova) 25., 26.08 kl 13-14.30 A213


MUUSIKATEOORIA-KOMPOSITSIOONI OSAKOND (4 õp.) - erialatunnid


RÜTMIMUUSIKA OSAKOND (26 õplast)

K 25.08 kl 16.00 Rütmimuusika osakonna koosolek A215

N 26.08 kl 17.45-19.15 Rm ja Pm III k harmoonia õp. L. Kanter A215

kl 16.00 RM ansamblite A ja B* proov õp. A. Piispea B315

R 27.08 18.00 ansamblite C ja D* proov õp. Jürmo Eespere B315

Ansamblite koosseisud teatatakse 25.08 osakonna koosolekul!

T 31.08. kl 15.00 RM muusikaloo loeng „Motown“ (K. Laanekask) A215 (kohustuslik kõigile RM osakonna õpilastele)


PÄRIMUSMUUSIKA OSAKOND (11 õpilast)

N 26.08 kell 16-17.30 L. Kanteri harmoonia loeng II kursusele A215

25.-27. august

12.00-13.30 II kursuse noodistamine

paus

14.30-15.30 II kursuse noodistamine

esmaspäev, 30. august

14.00 PM osakonna tervitus

15.30-17.00 I õpituba Andreas Kalkun

19.00 jämm @Irish Embassy

teisipäev, 31. august

14.00-15.30 II õpituba Taive Särg

paus

16.00-17.30 III õpituba Janika Oras


397 views