top of page
  • Writer's pictureEller

Meie õpilaste tulemused Wirkhausi-konkursil

LÖÖKPILLID


I vanuserühm

I koht - Eerik Aasa õp. Heigo Rosin, klaverisaatja Ieva Kostanda

II koht - Mervi Männik õp. Heigo Rosin, klaverisaatja Ieva Kostanda

III koht - Gregor Kukke õp. Heigo Rosin, klaverisaatja Ieva Kostanda

Diplom - Hugo Saksing õp. Heigo Rosin, klaverisaatja Ieva Kostanda


II vanuserühm

I koht - Helga Aints õp. Heigo Rosin, klaverisaatja Ieva Kostanda

II koht - Paul Eensar õp. Heigo Rosin, klaverisaatja Ieva Kostanda

III koht - Henri Loktev õp. Heigo Rosin, klaverisaatja Ieva Kostanda

III vanuserühm

I koht - Kirke Marran õp. Heigo Rosin, klaverisaatja Ieva Kostanda

III koht - Oskar Joamets õp. Heigo Rosin, klaverisaatja Ieva Kostanda


IV vanuserühm

I koht - Karoliina Rennik õp. Heigo Rosin, klaverisaatja Ieva Kostanda


FLÖÖDID


I vanuserühm

I koht - Marelle Zirnask õp. Anneli Kuusk, klaverisaatja Külliki Seepter


II vanuserühm

II koht - Eliisabet Valk õp. Anneli Kuusk, klaverisaatja Külliki Seepter


III vanuserühm

II koht - Grete Gabriela Gomez õp. Heili Mägi, Heili Rosin-Leivategija, klaverisaatja Ieva Kostanda


IV vanuserühm

I koht - Minna Emilia Vürst õp. Heili Mägi, Heili Rosin-Leivategija, klaverisaatja Ieva Kostanda

II koht - Laura Vaht õp. Heili Mägi, Heili Rosin-Leivategija, klaverisaatja Ieva Kostanda


OBOE, FAGOTT


I vanuserühm

I koht - Kuti Tombak (fagott) õp. Stefan Kerstan, klaverisaatja Ieva Kostanda


IV vanuserühm

I koht - Lisete Jürgenson (oboe) õp. Anna Shulitshenko, klaverisaatja Ieva Kostanda

I koht - Triin Hordo (fagott) õp. Stefan Kerstan, klaverisaatja Ieva Kostanda


KLARNET


I vanuserühm

I koht - Tristan Pruunsild õp. Tõnu Kalm, klaverisaatja Ieva Kostanda


II vanuserühm

II koht - Timmo Tomingas õp. Tõnu Kalm, klaverisaatja Ieva Kostanda


III vanuserühm

II koht - Jakob Saks õp. Tõnu Kalm, klaverisaatja Ieva Kostanda


IV vanuserühm

I koht - Mark Brovarets õp. Tõnu Kalm, klaverisaatja Märten Karm

II koht - Jurek Wilms õp. Tõnu Kalm, klaverisaatja Märten Karm

III koht - Kaisa Lee Vaiknemets õp. Tõnu Kalm, klaverisaatja Märten Karm


METSASARV


II vanuserühm

I koht - Juhan Kruus õp. Kaido Otsing, klaverisaatja Ieva Kostanda


IV vanuserühm

III koht - Saskia Lee Hainsoo õp. Kaido Otsing, klaverisaatja Ieva Kostanda

III koht - Uku AStover õp. Kaido Otsing, klaverisaatja Ieva Kostanda


MADAL VASKPILL


IV vanuserühm

I koht - Mariann Matteus (tromboon) õp. Priit Sonn, Toomas Vana, klaverisaatja Tommaso Maganzani

II koht - Lauri Küünal (tromboon) õp. Priit Sonn, Toomas Vana, klaverisaatja Tommaso Maganzani


TROMPET


II vanuserühm

Diplom - Loore Metsoja õp. Priit Sonn, klaversaatja Jaan Kapp


III vanuserühm

II koht - Alfred Vürst (Heino Elleri Muusikakool / Räpina Muusikakool) õp. Priit Sonn, klaversaatja Jaan Kapp


IV vanuserühm

II koht - Mihhail Kirillov õp. Priit Sonn, klaversaatja Tommaso Maganzani


SAKSOFON


I vanuserühm

I koht Mirtel Toome õp. Rene Laur, klaverisaatja Ieva Kostanda

II koht Rudolf Pärn õp. Rene Laur, klaverisaatja Ieva Kostanda

II vanuserühm

I koht Damian Mängli õp. Rene Laur, klaverisaatja Ieva Kostanda

III vanuserühm

I koht Juhan Ivask õp. Rene Laur, klaverisaatja Ieva Kostanda

II koht Joonatan Valk õp. Rene Laur, klaverisaatja Ieva Kostanda

II koht Mia Grete Kärsin õp. Rene Laur, klaverisaatja Ieva Kostanda


IV vanuserühm

I koht Richard Jõgi õp. Rene Laur, klaverisaatja Ieva Kostanda

III koht Laura Lotte Ivandi õp. Rene Laur, klaverisaatja Ieva Kostanda


Palju õnne!






276 views

Comments


bottom of page