top of page
  • Writer's pictureEller

Liivimaa II klaveripäev


20. veebruaril toimub meie kooli Elleri saalis Liivimaa II klaveripäev.


Klaveripäeva korraldaja on Eesti KlaveriõpetajateÜhing koostöös Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia täienduskoolituskeskusega.

Klaveripäeva ajakava: Kell 11.00 ettekanded kell 13.30 - 17.00 õpitoad

Ettekannete teemad Lembit Orgse - "Viini klassikute muusika ajastupillil – haamerklaveri/fortepiano kõlavõlud“ Kadri-Ann Sumera - "Värvid ja ajastus (timing) kaasaegse teose kujundamisel“ Martti Raide - "Helimaastikud. Kõlast ja kõlakujundusest“ Koolituspäev on tasuta! Kui teil ka pole võimalik osaleda kogu päeva, siis ettekannete ajaks soovitame kindlasti kohale tulla. Olete oodatud registreeruma EMTA kodulehel https://eamt.ee/taiendusope/koolituskalender/ või kirja teel tkk@eamt.ee

Info 6675757 Registreerumine kodulehel: https://eamt.ee/taiendusope/koolituskalender/ Registreerimisel valige alajaotusest Tasuta kursused teie toimumiskoha järgi (Jõhvi, Pärnu, Tartu, Tallinn) sobiv koolitus nimetuse alt "Interpreedist pedagoogiks. Regionaalse koostöö alused klaveriõpetuses" (ehk Klaveripäev). 1. logige sisse registreerimiskeskkonda; 2. valige soovitud kursus ja registreeruge; 3. kui soovite kaasa võtta õpilase(d) täitke ka lahter "minu kommentaarid" ja lisage õpilase nimi, klass ja kava. Peale vajalike andmete sisestamist vajutage nuppu "Salvesta".

91 views

Comments


bottom of page