• Eller

IV Liivimaa muusikakoolide keelpilllimängijate konkursi tulemused


I vanuserühm


I koht

Lee Saarts, Võru muusikakool

II koht

Joonas Pruulmann, Heino Elleri Muusikakool, õp Eveli Roosaar, km Ebe Müntel

Helin Kuus , Võru muusikakool

III koht

Astrid Tamm, Heino Elleri muusikakool, õp Annela Läänelaid, km Külliki Seepter

Teresa Selliov, Heino Elleri Muusikakool, õp Eveli Roosaar, km Ebe Müntel

Jaak Seepter, Heino Elleri muusikakool, õp Reet Mets, km Anne-Mai Palm

Diplom

Loviise Heil, Koeru Muusikakool Baklanova Mazurka silmapaistva esituse eest

Siim Rehema Heino Elleri muusikakool, õp Reet Mets, km Anne-Mai Palm

silmapaistva, rõõmsa, omanäolise ja musikaalse esituse eest

Karl Märten Aren, Türi Muusikakool Cofaliku "Kaks väikest eeslit" hea karakteriga esituse eest


II vanuserühm


I koht

Maali Toots, Heino Elleri Muusikakool, õp Reet Mets, km Anne-Mai Palm

II koht

Mari-Ellen Lutsar, Heino Elleri Muusikakool, õp Reet Mets, km Anne-Mai Palm

Annaliisa Aren, Türi Muusikakool

Diplom

Pärt Eesmaa, Heino Elleri Muusikakool, õp Reet Mets, km Anne-Mai Palm

Anni Maria Volt, Heino Elleri Muusikakool, Eveli Roosaar, km Ebe Müntel

Kaarel Roosaar, Heino Elleri Muusikakool, õp Kristel Eeroja-Põldoja, km Ebe Müntel

Roosi Põllu, J. Brahmsi "Hällilaulu" hea esituse eest - Türi muusikakool


III vanuserühm


I koht

Miko Marius Onni, Heino Elleri Muusikakool, õp Reet Mets, km Anne-Mai Palm

II koht

Kotred Paide, Heino Elleri Muusikakool, õp Reet Mets, km Anne-Mai Palm

Krõõt Ingel Eesmaa, Tartu I Muusikakool

Egert Erik Rees, Heino Elleri Muusikakool, õp Reet Mets, km Anne-Mai Palm

III koht

Henri Palm, Heino Elleri Muusikakool, õp Reet Mets, km Anne-Mai Palm

Minna Emilia Vürst, Räpina Muusikakool

Diplom

Kusti Tõnts, Põltsamaa Muusikakool, õp Hiie Taks/Kristel Eeroja-Põldoja, km Merje Vahula

Emili Naruson, Põlva Muusikakool

Lenne Kukk, Võru Muusikakool

Hanna-Lisete Sellis, Põlva Muusikakool

Kertu Kull, Heino Elleri Muusikakool, õp Kristel Eeroja-Põldoja, km Ebe Müntel


IV vanuserühm


I koht

Uku Toots, Heino Elleri Muusikakool, õp Eveli Roosaar, km Ebe Müntel

III koht

Loviise Marie Laht, Heino Elleri Muusikakool, õp Kristel Eeroja-Põldoja, km Ebe Müntel

Richard Heinrich Laht, Heino Elleri Muusikakool, õp Reet Mets, km Anne-Mai Palm

Diplom

Indrek Roosaar, Heino Elleri Muusikakool, õp Kristel Eeroja-Põldoja, km Ebe Müntel

Carole Lee Aasavelt, Türi Muusikakool

Elise Zinovjev, Türi Muusikakool

Kirke Katrin Vingisaar, Viljandi Muusikakool

Dvarionase "Eleegia" hea esituse eest


Palju õnne!

265 views