top of page
  • Writer's pictureEller

Eesti keskastme muusikakoolide puhk- ja löökpillikonkursi tulemused

PUUPUHKPILLIKONKURSS

žürii:

Kerstin Laanemets

Taavi Orro

Hanna Taube


Puupuhkpillide noorem vanuseaste:

I koht - Uku Gross - saksofon, MUBA, õp. Olavi Kasemaa / km Ieva Kostanda

II koht - Minna Emilia Vürst - flööt, H. Elleri MK, õp. Heili Mägi / Heili Rosin-Leivategija / km Ieva Kostanda

II koht - Rael Laikre - flööt, MUBA, õp. Mihkel Peäske / km Jana Peäske

II koht - Zana Paalberg - klarnet, MUBA, õp. Vello Sakkos / km Tiiu Maasing

III koht - Nikita Masjukov - saksofon, MUBA, õp. Lauri Sepp / km Meeli Ots

III koht - Kaisa Lee Vaiknemets - klarnet, H. Elleri MK, õp. Tõnu Kalm / km Märten Karm

Diplom - Caspar Kiis - saksofon, MUBA, õp. Lauri Sepp / km Meeli Ots

Diplom - Juhan Ivask - saksofon, H. Elleri MK, õp. Rene Laur / km Ieva Kostanda

Diplom - Pärtel Põldvee - klarnet, MUBA, õp. Vahur Vurm / km Meeli Ots

Diplom - Margarita Meister - flööt, MUBA, õp. Mari-Liis Vind / km Helen Põldmäe

Diplom - Grete Gabriela Gomez - flööt, H. Elleri MK, õp. Heili Mägi / Heili Rosin-Leivategija / km Ieva Kostanda

Diplom - Laura Vaht - flööt, H. Elleri MK, õp. Heili Mägi / Heili Rosin-Leivategija / km Ieva Kostanda

Puupuhkpillide vanem vanuseaste:

I koht - Aksel Vürst - klarnet, H. Elleri MK, õp. Tõnu Kalm / km Märten Karm

II koht - Otto Nõmm - flööt, MUBA, õp. Mihkel Peäske / km Jana Peäske

II koht - Lisete Jürgenson - oboe, H. Elleri Muusikakool, õp. Anna Shulitshenko / km Ieva Kostanda

III koht - Anete Jäetma - saksofon, MUBA, õp. Olavi Kasemaa / km Ieva Kostanda

Diplom - Linda Pärn - klarnet, MUBA, õp. Vahur Vurm / km Meeli Ots


----------------------------------------------------------


LÖÖKPILLIKONKURSS

žürii:

Adam Jeffrey

Alessandro Beco

Jorge Renes López


Löökpillide noorem vanuseaste:

I koht - Karoliina Rennik, H. Elleri MK, õp. Heigo Rosin / km Ieva Kostanda

I koht - Karl Martin Tombak, MUBA, õp. Lauri Metsvahi

II koht - Kirke Marran, H. Elleri MK, õp. Heigo Rosin / km Ieva Kostanda

Löökpillide vanem vanuseaste:

II koht - Robert Marcus Ridbeck, MUBA, õp. Rein Roos / km Dede Noodla

III koht - Sebastian Kaumann, MUBA, õp. Lauri Metsvahi

Diplom - Karol-Adele Grencštein, MUBA, õp. Rein Roos / km Dede Noodla


----------------------------------------------------------

VASKPUHKPILLIKONKURSS

žürii:

Priit Rusalepp

Artur Reinpõld

Kait Tiitso


Vaskpuhkpillide noorem vanuseaste:

I koht - Mariann Matteus, H. Elleri MK, õp. Priit Sonn / Toomas Vana / km Tommaso Maganzani

II koht - Triin Ustav, MUBA, õp. Neeme Ots / km Meeli Ots

II koht - Maksim Petrov, MUBA, õp. Kalle Koppel / km Meeli Ots

III koht - Lauri Küünal, H. Elleri MK, õp. Priit Sonn / Toomas Vana / km Tommaso Maganzani

III koht - Martin Malk, MUBA, õp. Indrek Vau / km Dede Noodla

III koht - Silver Mesi, H, Elleri MK, õp. Toomas Vana / km Ieva Kostanda

III koht - Paul Koff, MUBA, õp. Indrek Vau / km Dede Noodla

III koht - Oskar Nõmm, MUBA, õp. Andres Kontus / km Meeli Ots


Diplom - Sander Koff, MUBA, õp. Indrek Vau / km Dede Noodla

Diplom - Uku Astover, H. Elleri MK, õp. Kaido Otsing / km Ieva Kostanda

Diplom - Daniel Hinno, MUBA, õp. Toomas Vana / km Dede Noodla

Diplom - Eerik Bahovski, MUBA, õp. Neeme Ots / km Meeli Ots

Diplom - Johanna Rüütelmaa, MUBA, õp. Kalle Koppel / km Tiiu Maasing


Vaskpuhkpillide vanem vanuseaste:

I koht - Artur Jonatan Saumets, H. Elleri MK, õp. Priit Sonn / Madis Vilgats / km Tommaso Maganzani

III koht - Jakob Täht, H. Elleri MK, õp. Kreete Jacob / km Ieva Kostanda

III koht - Karl Reimand, H. Elleri MK, õp. Priit Sonn / km Tommaso Maganzani


PALJU ÕNNE KÕIGILE!


Tõnu Kalm koos oma endiste ja praeguste õpilastega

Priit Sonn koos õpilastega

370 views

Opmerkingen


bottom of page