top of page
  • Writer's pictureEller

Õpilased rahvusvahelisel konkursil Kaunas Sonorum


Fotol Uku Toos, Maali Toots ja Jorma Toots.

2.–6. detsembrini toimus Kaunases V rahvusvaheline konkurss “Kaunas Sonorum”. Tegemist on erakordselt suure osalejate arvuga konkursiga, mis toimus samaaegselt viies rühmas ja viies eri konkursipaigas. Konkursi kategooriad olid klaver, keelpillid, puhkpillid, laul ja akordion. Iga pillirühm oli omakorda jaotatud viide vanuserühma. Kogu konkursi osalejate arv ulatus umbes viiesaja mängijani, osalejate riikide arv paarikümneni. Meie koolist osalesid keelpilliõpilased. Meie õpilaste tulemused: II koht keelpillide A vanuserühmas - MAALI TOOTS õp. Reet Mets keelpillide B vanuserühmas - MIKO MARIUS ONNI õp. Kristel Eeroja-Põldoja III koht keelpillide C vanuserühmas - UKU TOOTS õp. Kristel Eeroja-Põldoja Diplom keelpillide C vanuserühmas - JOHANNES PALM õp. Kristel Eeroja-Põldoja Palju õnne!

106 views
bottom of page