„Motivatsioon ja inspiratsioon“ – Kirke Karja ja Carine Jessica Kostla L 9. mai 2015 kell 12 Elleri Muusikakooli väike saalKirke Karja (1989) on jazzpianist ja helilooja, kel on selja taga küllakti kirev hariduskäik. Ta lõpetas Elleri kooli klassikalise klaveri suunal, õppides pisut ka dirigeerimisosakonnas. Seejärel pendeldas ta pisut erinevates koolides jazzmuusika ja klassikalise suuna vahel, kuid hetkel lõpetab ta EMTA magistrantuuri jazzmuusika klaveri erialal. Kirke võtab ka kompositsioonitunde, on tegev erinevatest ansamblites, näiteks Heliotroobis, Pae Kollektiivis ja Avarus Ensemble´is. Aastal 2014 pälvis ta Noore Jazzitalendi auhinna.

Carine Jessica Kostla (1992) on vabakutseline laulja, kes on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia muusikapedagoogika bakalaureuseõppe ning jätkab õpinguid lauljana EMTA kaasaegse improvisatsiooni eriala magistriõppes Anne-Liis Poll’i ja Anto Pett’i juhendamisel. Aastal 2012 alustas Carine pop/jazzlaulu õpinguid Mare Väljataga juures ja jätkab neid siiani. Carine on teinud kaasa mitmes muusikalis (”High School Musical”, ”Grease”) ning esinenud erinevates kohtades nii Tallinnas kui ka Tartus. Originaalloominguga tuli ta avalikkuse ette esimest korda 2014. märtsis, avaldades oma esimese singli ”Life goes on”, millele on järgnenud ka kaks järgmist lugu ”Repair My Wings” ja ”Why, Oh Why”.

Kahekesi räägivad nad sellest, kuidas leida inspiratsiooni ja motivatsiooni ning kuidas erinevate tehniliste vahenditega töötada.

Workshop on TASUTA!

Oma osalemissoovist palun teada anda aadressil: 
info@mailaul.ee

Workshop toimub festivali "Mailaul 2015" raames.

https://www.facebook.com/mailaul2012

Koolitused

Telli uudisvoog »