“Voice – Hääl”, Mckinley Black (USA/Saksamaa) R 8. mai 2015 kell 12 Elleri Muusikakooli väike saalMckinley Black on noor ja andekas muusik, kelle põhierialaks on laulmine. Sooloartist, kes tegutseb peamiselt Berliinis, viljeleb akustilist autoriloomingut. Tema hääles ning loomingus võidutseb müstiline ning dünaamiline jõud, mis paneb publiku kuulama ning tema helikeelt mõistma. 

Tema lauluõpingud koolis ‘Teresa Capachione’s School of Peforming Arts’ kestsid viis aastat ning peale seda võeti Mckinley vastu prestiižesse ülikooli ‘Berklee Collage of Music’ vokaalkompositsiooni erialale.

Ta on töötanud õpetajana erinevates koolides Berliinis. Aastatel 2003-2005 oli ta hääleseadjaks tuntud lauljatele Maxim Gorky nimelises teatris. Workshop’e on Mckinley viinud läbi USA’s, Taanis, Rootsis ning nüüd ka Eestis. 

Mckinley on aktiivselt seotud Berliini kohaliku muusikaeluga. Ta on töötanud koos väga paljude artistidega, kirjutanud muusikat erinevatele filmidele ning telesaadetele ning on aidanud hääletreeningutes mitmeid tuntud näilejaid Saksamaal. 

Workshopil keskendutakse hingamistehnikatele ning nende kaudu hääle ulatuse ja kandvuse suurendamisele. Ees ootab palju füüsilist tegevust ja häälitsemist!

Workshop on TASUTA!

Oma osalemissoovist palun teada anda aadressil: 
info@mailaul.ee

Workshop toimub festivali "Mailaul 2015" raames.

https://www.facebook.com/mailaul2012


Koolitused

Telli uudisvoog »