Koolitus "Artist laval" N 8. detsember 2016 kell 13.20 - 14.50 Elleri saal

Koolitus "Artist laval"
KES? MIKS? KUIDAS?
Koolitaja Henrik Normann

Lühikursus kätkeb endas nii teoreetilisi kui praktilisi teadmisi artistlikkuse olemusest ja selle kujunemisest. Ülevaade lavaseadustest ja põhireeglitest, mida vajab iga artist esinemise puhul.

Lühikursus on kohustuslik üldõpingute osa (ettevõtluse alused - eetika). 

Henrik Normann

Henrik  Normann sündis 1971 aastal 1. juulil Tallinnas. Nõmme poisina algas Henriku koolitee Rahumäe  Põhikoolis ning  jätkus Nõmme Gümnaasiumis. Kooliajast saadud lavakogemused said tubli täienduse Tallinna Pedagoogilises Instituudis kus ta õppis näitejuhtimist Rudolf Allaberti käe all. Armastuse laulmise vastu ning hea klaverimänguoskuse päris ta Tallinna Muusikakooli direktorina pikka aega töötanud isa Toots Normanni käest.

Henriku esimesed televisioonis esinemised algasid Krista Juhvelti ja Eve Viilupi  lastesaadetes. Tõeline noore staari tuntus saabus aga 1992 aastal, kui ta koos Saskia Kasega juhtis ülipopulaarset  noortesaadete sarja Kooli TV.

Makarov Muusik Managemendi meeskonnas töötades osales Henrik ka Rock Summeri korraldamisel ja TOP raadio käivitamisel. Sellele järgnesid värvikad saatejuhi tööd nii ETV-s kui ka raadiojaamades Sky Plus, Uuno Raadio ja Raadio B3.

2000 aastal esilinastus teleekraanidel Henriku edukast Sky Plus raadiotööst  väljakasvanud menukas komöödiaseriaal „Vanad ja kobedad“,  milles ta koos Madis Millinguga mängis kõiki nais- ja meesosatäitjaid.

Stiilse laulja ja laulutekstide kirjutajana  on ta esinenud juba USA, Soome, Rootsi, Prantsusmaa, Egiptuse, Tai ja Venemaa kontsertlavadel.

Normann Music Management OÜ omaniku ja  tegevjuhina korraldab ta meeleolukaid erapidusid, ettevõtete suurüritusi ja kontserte. Ideede generaatorina tegutseb Henrik tänaseni ka  paljudes teleprojektides ja lisaks esineb edukalt Komöödiateatri näitlejana.

Televisioonisaated: 

Kadekops; Kooli TV; Tere Hommikust; Non-Stop Show; Hommiku TV; Õnne 13; Reisile Sinuga; Vanad ja Kobedad;  Maie ja Valduri vägitegu;  Edekabel;  Õpetajate tuba;  Lõpp hea, kõik hea; Eestlane ja Venelane ; Täiesti Salajane; Normanni show; Tantsud tähtedega; Kälimehed; Normanni vallutused; Su nägu kõlab tuttavalt jpt

Lavastused:

Medea; Dzässis ainult tudengid; Charly tädi; Polkovniku Lesk; Viimane vint; Elu parim puhkus; Krokodill; Tour de farce; Head isu näljased; Puhta kuld; Hostell; Elu ilma Bentleyta; ”44″; Kas sa tahad sellest rääkida; Oled see, mida sööd; Miljonite lemmik; Henrik Normanni uskumatud seiklused New Yorgis jpt.

Filmistsenaariumid:

“Tõde peitub vales” (“The Truth Within The Lie”) Mick Rossi/Kati Jägel/Henrik Normann.

Henriku hobiks ja tööks on teater, laulmine ning luuletuste ja stsenaariumite kirjutamine. Vabal ajal armastab ta reisimist  ja mäesuusatamist.

Avatud suhtleja ja filosoofina  on ta alati oodatud külaline nii lavadele kui sõprade seltsi.

Henriku  hüüdlauseks on "Ela kaua tahad!"

Koolitused

Telli uudisvoog »