Äpid jm. tarkvara muusikateooria iseseisvaks õppeks (Dr. Paul Beaudoin) 9. september 2015 kell 10.30-12.30 Elleri Muusikakooli kinoklassis A317


Tehnoloogia on alati olnud õppimisprotsessi osa, kuid 21. sajandil on muusikutel erinevalt varasemast ligipääs suurele hulgale äppidele, mis annavad neile võimaluse lihtsate vahenditega õppida ja ennast arendada. Tänapäevase tehnoloogia ja vahendite kasutamine klassiruumis mõjutab positiivselt õppetulemusi ja annab võimaluse mitmekesistada muusikateooria õpetamist. 

Oma praktilises töötoas tutvustab Dr. Beaudoin programme ja äppe, mis on kättesaadavad tasuta. Kõigil on võimalus mingi kindla vahendiga ka ise tutvuda ning sellest hiljem teistele ülevaade anda. 

Et õpitoas osalemisest maksimaalselt kasu lõigata, võta kaasa kas enda sülearvuti, nutitelefon või tahvelarvuti.
_ _

Lisaks heliloojaks ja multimeediakunstnikuks olemisele on Paul Beaudoin ka juhtiv e-õppe edendaja. Tema e-õppe teemalisi publikatsioone on avaldatud Chronicle of Higher Education, Online Classroom ja HCT Educational Technology ajakirjades ja kogumikes. Ta pälvis nimeka „Blackboard Exemplary Course“ auhinna ja „Massachusetts Colleges Online Course of Distinction“ auhinna. Lisaks Ameerika Ühendriikide ülikoolidele on ta õpetanud ka Lähis-Idas. 

Dr. Beaudoin on varemgi Eestis kursusi ja töötubasid käinud andmas. 2015. aastal oli ta Fulbrighti programmi raames Tallinna Ülikooli muusikaoskonnas e-õppe, muusika ja kunsti õppejõud. Pärast õppeaasta lõppu jäi ta Tallinnasse, et läbi viia töötubasid ja luua koos Portugali skulptori Carla Castiajoga Pirita kloostri varemetes helimaastik.


............................................................

Technology has always been a part of the learning process. In the 21st century, musician have been given a fantastic amount of “apps” that can improve their musicianship - from learning key signatures, scales and building chords, to professional level ear training of complex modern music, the use of appropriate technology in today’s classroom will greatly improve the learning outcomes for the musician and greatly reduce the working repetition often a part of the music theory curriculum.

In this hands-on workshop, Dr. Beaudoin will demonstrate some of the programs (apps, etc.) that are available (for FREE!) and then you will have a chance to explore a particular app and report to the group an evaluation of that app.
To take the most advantage of this workshop, please bring your own device - be it a laptop, smart phone, or iPad.
_ _

Paul Beaudoin, PhD is an internationally recognized composer and multimedia artist as well as a leader in eLearning. Dr. Beaudoin was the 2015 Fulbright scholar in music, art and online learning for the music department at Tallinn University and has remained in Tallinn to give several workshops in eLearning and install a sonic landscape at the Pirita Klooster in collaboration with the Portuguese sculptor Carla Castiajo.

Facebook link


Koolitused

Telli uudisvoog »