Rütmikad jõulud P 20. detsember 2015 kell 15 Tubina saal

Rütmikad jõulud
esinevad Raivo Rebase löökpilliklassi õpilased, külalistena vilistlased Heigo Rosin, Brita Reinmann, Tiit Joamets, Gertrud Leopard

KAVA

R. Eespere „Pluss ja miinus„ 
Tšehhi rahvalaul “Minu hobu” 
Mattias Tani, klaveril Andre Hinn

J. P. Rameau Rigodon 
J. S. Bach Musette 
Juhan Sobko, klaveril Andre Hinn

A. Oit „Suusalumi“ 
Jassi Sobko, klaveril Kersti Koort

W. A. Mozart Menuett 
Robert Kirk, klaveril Kersti Koort

T.Vettik „Tants“ 
Gabriel Avi, klaveril Kersti Koort

B. Bartok Menuett
Osvald Nigola, klaveril Andre Hinn

H.Green „Arabian Minute Dance“ Silver Ainsaar, klaveril Kersti Koort

Fr. G.Charrosin „Snow-Flakes“ 
Kristella Ärmann, klaveril Andre Hinn

Ch.Guichard Ritournelle 
A.Dvořák Humoresk 
Reno Kokmann, klaveril Martina Võrk

Külalisesinejad

A. Piazolla „Oblivion“ 
J. S. Bach Allemande tšellosüidist nr.1 ,G- duur, BWV 1007 
Gertrud Leopard

J. S. Bach Andante viiulisonaadist nr.2, a-moll, BWV 1003 M. Glentworth „Broken Silence“
Tiit Joamets 

J. Druckman „Reflections on the Nature of Water“
Crystalline
Brita Reinmann

L. Aguirre „Oru A Elegguá“ 
Heigo Rosin

R. Puur „Mees ja Naine“ 
Brita Reinmann ja Heigo Rosin 

M. Aldous „A Latin Dream“
Ansambel
Kaastegevad: Mattias Tani, Juhan ja Jassi Sobko, Robert Kirk, 
Gabriel Avi, Osvald Nigola, Silver Ainsaar, Kristella Ärmann, 
Reno Kokmann, Gertrud Leopard, Brita Reinmann, Tiit Joamets, Heigo Rosin, Raivo Rebane

Gertrud Leopard lõpetas meie kooli 2014. a. Raivo Rebase löökpilliklassis. Sama aasta sügisest jätkab ta õpinguid EMTA-s klassikaliste löökpillide interpretatsiooni erialal. Senised saavutused: 2015.a. ja 2013.a. II koht 3 kooli konkurssidel; I koht 2014.a. D.O. Wirkhausi nimelisel Lõuna-Eesti puhk-ja löökpillimängijate konkursil. On osalenud EMTA meistrikursustel ning on teinud koostööd ka mitmete Eesti orkestritega, nagu ERSO, EMTA sümfooniaorkester, TÜSO, ENPO, Pühajärve Puhkpilliorkester, Otsakooli sümfooniaorkester jmt.

Brita Reinmann lõpetas meie kooli 2013. a. Raivo Rebase löökpilliklassis. Sama aasta sügisest jätkas ta õpinguid EMTA-s, Rein Roosi löökpilliklassis. Alates 2014.a. sügisest jätkab ta löökpillide õpinguid Taanis, Aarhusi Kuninglikus Muusikaakadeemia klassikalise muusika osakonnas. Ta on täiendanud end Henrik Corneliusseni, Daniel Bergi,Rob,Warreni, Jes Jenseni, Joakim Anteroti, Martti Rousi Stuart W.Gerberi jt. meistrikursustel. Brita on varasemast saavutanud häid tulemusi kolme kooli konkurssidel – I koht (2012), Grand Prix (2011); diplomi Vabariiklikul Puhk- ja Löökpillimängijate konkursil (2012); osalenud EUYO konkursil (2014). Ta on teinud koostööd erinevate orkestrite ja ansamblitega, ERSO, Pärnu Linnaorkester, Narva Linna Sümfooniaorkester, Vanemuise Sümfooniaorkester, E Stuudio, Aarhusi Ülikooli tudengiansamblid jt.

Tiit Joamets lõpetas meie kooli 2010. a. Raivo Rebase löökpilliklassis ning jätkas õpinguid EMTA-s Rein Roosi löökpilliklassis. Alates 2011.a. aga jätkas õpinguid Antwerpeni Flaami Kuninglikus Konservatooriumis, Koen Wilmaersi ja Carlo Willemsi löökpilliklassis, kus lõpetas ka bakalaureuseõppe. Alates käesolevast aastast jätkab Tiit õpinguid EMTA-s magistriõppes. Ta on täiendanud end She-e Wu, Anders Astrandi, Casey Cangelosi, David Friedmani, Chin Cheng Lini, Ludwig Alberti, Simone Rebello, Eric Sammut’, Frédéric Macarez’, Raymond Curfsi, ja Stanisław Skoczyński jt. meistrikursustel.
Tiit on pälvinud mitmeid auhinnalisi kohti konkurssidel: 2015. aastal 1. preemia ja Grand Prix rahvusvahelisel löökpillikonkursil Poolas ning 3. preemia Itaalia Löökpillikonkursil; 2014. aastal abs. I koht Rahvusvahelisel löökpillifestivalil Itaalias; III koht Stockholmi Muusikakonkursil; 2013.a. I koht Itaalia Löökpillikonkursil; 2012.a. III koht löökpillide arvestuses Vabariiklikul Puhk- ja Löökpillimängijate konkursil. Teinud koostööd erinevate orkestritega: ERSO, Tallinna Kammerorkester, Maribori festivaliorkester, mitmed puhkpilliorkestrid ning soleerinud Tartu Ülikooli Sümfoonia- ja Elleri sümfoniett-orkestri ees. 

Heigo Rosin lõpetas meie koolis Raivo Rebase löökpilliklassi 2008. aastal ning jätkas õpinguid EMTA-s, Rein Roosi löökpilliklassis, kus 2011 lõpetas bakalaureuseõppe ja 2013 magistriõppe cum laude. Paralleelselt õpingutele EMTA-s alustas Heigo 2009 õpinguid ka Antwerpenis, Flaami Kuninglikus Konservatooriumis, professorite Carlo Willemsi ja Koen Wilmarsi löökpilliklassis, kus 2014.a. omandas magistrikraadi samuti cum laude ning alates sama aasta sügisest õpib Heigo solistidiplomi omandamiseks Taanis, Aarhusi Kuninglikus Muusikaakadeemias. Käesoleva aasta septembris valiti Heigo esimese eestlasena Orpheum Foundationi solistideprogrammi stipendiaadiks Šveitsis.
Heigo on täiendanud end mitmes meistriklassis, juhendajateks She-E Wu (USA), Anders Åstrand, Pius Cheung (Hongkong), Naoko Takada (Jaapan), Evelyn Glennie (Inglismaa), Emmanuel Sèjournè (Prantsusmaa), Andrei Puškarev (Ukraina) Stanislaw Skoczynski (Poola), Mark Ford (USA), Igor Lesnik (Horvaatia), Kyung Hwan Choi (Lõuna Korea) jt. 
Ta on osalenud edukalt mitmel konkursil: tänapäevamuusika konkursil Belgias (De Linkprijs), Yamaha Schoarship Competition for Percussion 2013 (I preemia), “Klassikatähed 2013” (II koht) jt.
Heigo on mänginud nii solisti kui orkestrandina paljude orkestrite koosseisus: Balti Mere Noorte Sümfooniaorkestris, Järvi Akadeemia festivaliorkestris, Liègè filarmoonia sümfooniaorkestris jt. Lisaks on ta esinenud soolokavadega nii Eestis kui välismaal: Poolas, Soomes, Belgias, Hollandis, Taanis ja Itaalias.

Kontserdid

Telli uudisvoog »