Pärimusmuusika osakonna lõpetajate lõpueksam-kontsert T 28. mai 2019 kell 12 Tubina saal

Pärimusmuusika osakonna lõpetajate lõpueksam-kontsert

Kärt Tambet “Hõikeid karjateelt”

“Söömamineki tükk”
mänginud Jukk Akermann (sokusarv), Karula

“Unt aea taga”
“Selikõrtsi Jüri”
mõlemaid mänginud Jaan Palu (viiul), Kihnu

“Gankino Horo”
autor Ibro Lolov, Bulgaaria

“Kiik kiunub kindaid”, tekst Kuusalust, viis omalooming

“Ilus neiu kiigel”, laulnud Mari Sarv, Karksi
Kaasa teeb Joshua Viinalass - löökpillid

“Den Trasiga Rocken”
Rootsi traditsionaal, seade Ethno in Transit
Kaasa teevad Sofia-Liis Kose – viiul, Marta Külaots - viiul
Kaido Muttik - sopran saksofon, Karl Martin Kirm – löökpillid
Julius Koppel - akordion , Alex Verlin – kitarr
Felix Verlin - basskitarr


Kert Krüsban “Emajõe jutustus”

“Leilender”
Elmar Kure ja Tarmo Noormaa järgi

“Mul iialgi elus ei vea”
mänginud Karl Kikas (Eesti Raadio salvestis 1958.a)

“Akordioni valss”
mänginud Aivar Teppo

“Kuke polka”
mänginud Karl Kikas (Eesti Raadio salvestis)

“Kevade polska” – Kert Krüsban

“Valss Matsoni järele”
viiulimees Matsoni ja Katariina Tirmaste järgi

“Pärlin”

“Emajõe jutustus”
Artur Rinne ja Karl Kikase järgi

 


Karoliine-Lisette Kõiv “Mõjumus”

Labajalalaul “Peened sörmed“, õpitud Maria Koerti
(sünd. 1880) järgi, Saaremaalt Mustjala kihelkonnast Ninase külast

Labajalg “Hiir hüppas”, õpitud Jaan Palu (sünd. 1883) järgi,
Kihnu saarelt Lina külast

“Tati-Antsu polka”, õpitud Otto Hiiopi (1865–1950) ning Kristjan Joakiti (1863–1942) järgi, Urvaste kihelkonnast Antslast.

“Sisterspolska fran Ore efter Timas Hans”
õpitud Lee Tauli, Per Gudmundsoni ja Ola Bäckströmi järgi, Rootsi

“Lihl Peter”, õpitud Elias Schönbergi (sünd. 1921) järgi,
Ruhnu saarelt

“Nänanana”, õpitud Elias Schönbergi järgi, Ruhnu saarelt.

“Lätivalts”, õpitud Juhan Lätti järgi (sünd. 1886)
Saaremaalt Valjala kihelkonnast Haeska külast

“Matsoni valss”, õpitud Krista Sildoja järgi
Tori kihelkonnast Pärnumaalt


 

Kontserdid

Telli uudisvoog »