Trio Kerstan-Müürsepp-Šestakov  N 18. aprill 2019 kell 18 Tubina saal

Trio Kerstan-Müürsepp-Šestakov 
KÜLALISKONTSERT
Esitusele tulevad:
Mike Mower - Sonaat pikoloflöödile ja klaverile
Peter Hope - Kontsertiino fagotile
Chick Corea - Trio flöödile, fagotile ja klaverile

Kristin Müürsepa
flöödiõpingud said alguse Võru Muusikakoolis Heino Vildo käe all ning jätkuvad nüüdseks Leipzigis Prof. I. Boßleri flöödiklassis.
Kristin on pälvinud mitmeid preemiaid konkurssidel Eestis ja välismaal. Ta on korduvalt soleerinud kõigi Eesti tipporkestrite ees. Kristin on töötanud ERSOs ning osalenud Euroopa Liidu Noorteorkestri (EUYO) jpt orkestrite töös. Hetkel töötab ta Vanemuise Sümfooniaorkestris ning õpetajana Tartu II Muusikakoolis.

Stefan Heinrich Kerstan on lõpetanud magistriõpingud Leipzigi Muusikakõrgkoolis Prof. J. Thomé fagotiklassis.
Ta on olnud aastatel 2015-2019 Junge Deutsche Philharmonie liige, tervisementor ning tegev orkestrinõukogus (al 2018 nõukogu president).
Lisaks on ta töötanud Robert-Schumann-Philharmonie Chemnitz, Elblandphilharmonie Sachsen ja Staatsoperette Dresden orkestrites. Hetkel on ta Senftenberg’i Muusikakooli fagoti ja muusikateooria õppejõud.

Sven-Sander Šestakov on lõpetanud Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakooli ning täiendab end EMTAs. Ta on osalenud edukalt vabariiklikel ja rahvusvahelistel konkurssidel. Lisaks oli ta 2018. aastal edukas ETV saatesarjas „Klassikatähed”.
Kontserdid

Telli uudisvoog »