LAUPÄEV, 31. AUGUST
KELL 14 TUBINA SAAL
Kontserdisarja "Juubeldame!" avakontsert
Elleri Akadeemia kammeransamblid ja Eller Sümfoniett. Dirigent Lilyan Kaiv
Kavas
T. Kann Juubeldagem
E. Mägi Ostinato
F. A. Hoffmeister Trio I
F. Schubert Sonaat klaverile ja viiulile g- moll I osa
Räätsa Kontsert Kammerorkestrile op. 16 (1961)
https://tmk.ee/kontserdid/juubeldage

ESMASPÄEV 16. SEPTEMBER
KELL 15 ELLERI MUUSIKAKOOLI FUAJEE
Näituse "Pilk pildivaramusse" avamine, elektroakustiline ja livemuusika
https://tmk.ee/kontserdid/juubeldame-naituse-pilk-pildivaramusse-avamine

ESMASPÄEV 16. SEPTEMBER
KELL 16 ELLERI SAAL
Konverents "Kolm pilku sajasse"
Urmas Vadi, Aurora Ruus, Karmen Goldin
https://tmk.ee/kontserdid/juubeldame-konverents-kolm-pilku-sajasse

REEDE 20. SEPTEMBER
KELL 18 TUBINA SAAL
Crash! Ansambel TaHe, dirigent Henri Christofer Aavik
Kavas: Adena Anton, Liisa Hõbepappel, Marta-Liisa Talvet, John Cage, Vinko Globokar, Richard Reason
https://tmk.ee/kontserdid/juubeldame-crash

NELJAPÄEV 26. SEPTEMBER
KELL 17 TUBINA SAAL
Salongiõhtu „Kunstide süntees“
Külas pianist ja Elleri kooli vilistlane Erna Saar-Võerahansu
Vestlust juhivad Pille Taniloo ja Enn Lillemets.
Esitletakse Johannes Võerahansu maali „Tartu vaade“.
Kavas Tubina, Oja, Sibeliuse ja Griegi klaverilooming.
https://tmk.ee/kontserdid/juubeldame-salongiohtu-kunstide-suntees

PÜHAPÄEV 29. SEPTEMBER
KELL 16 TUBINA SAAL
Lemmikud läbi aegade
Mati Uffert (viiul), Külli Vabrit (klaver), Maris Uffert (vioola)  
Kavas J. Sibelius, T. Kuula, D, Šostakovitš, R. Glier, J. Massenet, J. Brahms, L. Sumera, W.A. Mozart

https://tmk.ee/kontserdid/juubeldame-lemmikud-labi-aegade

TEISIPÄEV 29. OKTOOBER
KELL 18 TUBINA SAAL
Klaverikontsert

Carolin Karo, kaastegev Age Juurikas
Kavas: L. van Beethoven, E. Grieg, P. Tšaikovski,  G. Faurè, F. Chopin, F. Liszt, G. Gershwin
https://tmk.ee/kontserdid/juubeldame-klaveriohtu

LAUPÄEV, 2. NOVEMBER
KELL 18 TUBINA SAAL
Lilian Langsepp - harf
Patricio Zeoli - kitarr, charango
Kavas Saksa 16.- 18. sajandi, Iiri ja Peruu muusika
https://tmk.ee/kontserdid/juubeldame-lilian-langsepp

ESMASPÄEV, 18. NOVEMBER
KELL 19 TUBINA SAAL
Cho-Cho-San
Marion Strandberg - flööt, Tõnu Kalm - klarnet, Ieva Kostanda - klaver
Kõlavad fantaasiad ooperitest Carmen, La Traviata ja Madama Butterfly
https://tmk.ee/kontserdid/juubeldame-chochosan

KOLMAPÄEV, 20. NOVEMBER
KELL 19 TUBINA SAAL
Vanemuise puhkpillikvintett
Kersti Perandi (flööt), Anna Šulitšenko (oboe), Heimo Hodanjonok (klarnet), Johanna Tuvi (fagott), Kreete Perandi (metsasarv)
Kavas: P. Hindemith, V. Viru, M. Arnold, H. Otsa  
https://www.tmk.ee/kontserdid/juubeldame-vanemuise-puhkpillikvintett

TEISIPÄEV 26. NOVEMBER
TUBINA SAAL
 Priit Sonni vaskpilliklassi õpilased ja vilistlased, Eller Brass
Kavas trompeti- ja tromboonimuusika tähtteosed, virtuoossed vaskpilliansambli palad

REEDE 29. NOVEMBER
KELL 18 TUBINA SAAL
Kammermuusikat
Mari-Liis Urb - viiul, Kristian Plink - tšello, Joonatan Jürgenson - klaver
Kavas Heino Eller, Jaan Rääts, Jean Sibelius, Dmitri Šostakovitš
https://tmk.ee/kontserdid/juubeldame-kammermuusikat