Heino Elleri Muusikakooli tutvustavad videod 2017-2018

Allpool olevates videotes jagavad Heino Elleri kooli noorteosakonna ja keskastme õpilased ning vilistlased kogemusi ja emotsioone seoses oma kooliga. Saame kuulata, mida arvavad noored muusikud koolis õppimisest, siin valitsevast keskkonnast ja tulevikust.

Samuti panevad nad sõnadesse, mis on üldse muusika ning miks see neile niivõrd oluline on. Klippide valmimist toetas Euroopa Sotsiaalfond. Klippide autor Karin Leivategija, tehniline tugi Martin Hein.

Löökpilli eriala vilistlane, andekas interpreet ja meie kooli õpetaja Heigo Rosin meenutab oma õpinguid Elleris ning räägib oma teekonnast pärast kooli lõpetamist.


Klarneti eriala vilistlane Erle Kont jätkas pärast Ellerit õpinguid Sibeliuse Akadeemias. Vaata videost lähemalt, millega Erle tegeleb ning kuidas ta mäletab oma aega Elleri koolis.


Seni eelklassis viiulit õppinud ja sügisel esimeses klassis alustava Marie koolitee algas alles hiljuti, kuigi ta ise küll nii ei arva ...
 

Noorteosakonnas saksofoni õppiv Mart räägib oma valikutest ja muusikale pühendumisest.


7. klassis klaverit õppiv Marten räägib, mida muusika ja õppimine Elleri koolis tema jaoks tähendab.


Metsasarve õppiv Eliise kirjeldab koostegemisi ja loomingulist energiat, mida Elleri kooli inimesed üksteisele pakuvad.

Mõtteid Elleri koolis valitsevast atmosfäärist ja muusika õppimisest jagab äsja kooli lõpetanud Toomas Hendrik.

Sel aastal kompositsiooni eriala lõpetanud Liisa räägib, mida on Elleri kool talle andnud ning mis ta siia endast maha jättis.

Rütmimuusika laulueriala vilistlase Karmo Toome töö on viinud ta Palamusele ja Kaareperre.

Klaverieriala vilistlane Kristi Kool räägib, kuidas ta hoopis lõõtspilli mängimise juurde jõudis.